online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Mistinis Jėzaus mokymas
0 įvertinimai

Mistinis Jėzaus mokymas

Kim Michaels
Leidykla: Kristustavyje
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 200
ISBN: 978609960490
Internetu: 10.07 €
Knygyne: 11.85 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Šiandien daugelis žmonių nesugeba atrasti tvirto pastovaus širdies ryšio su tikruoju Jėzumi ir jo mokymais, kadangi, pasak daugelio krikščioniškų bažnyčių, Jėzus su mumis nebekalba. Tačiau iš tikrųjų Jėzus yra dvasinė būtybė ir jo tikslas yra padėti visiems tą padaryti sugebantiems žmonėms pakylėti savo sąmonę ir susiderinti su jo Esatimi.

Per praėjusius 2000 metų jis palaikė bendrystės ryšį per tuos, kurie buvo pasirengę tarnauti jo Gyvojo Žodžio pasiuntiniais ir siekė suvokti jo tikrąją žinią, užgožtą oficialiosiomis krikščioniškomis doktrinomis.

Šioje knygoje pakylėtasis mokytojas Jėzus atskleidžia mistinius mokymus, kuriuos jis davė savo pažangiausiems mokiniams. Jis paaiškina, kodėl jo tikrieji mokymai yra tokie pat svarbūs šiandien kaip ir prieš 2000 metų, ir kaip jums užmegzti asmeninį ryšį su vienu įstabiausiu visų laikų dvasinių mokytojų. Jeigu suvokėte, kad vyraujančios religinės tradicijos neatsakė į jūsų klausimus apie gyvenimą, pasijusite išlaisvinti gilių ir prasmingų šioje knygoje duodamų atsakymų.

Ši drąsinanti, jaudinanti ir gili knyga padės jums pasiekti vidinį ryšį su Jėzumi, ir netgi mistinę vienybę su juo.

Išmoksite kaip:

- atpažinti tylų, vidinį Kristaus balsą savo širdyje

- pasiekti ilgalaikę vidinę ramybę ir laimę, užmezgant ryšį su Kristaus sąmone

- pagyti nuo emocinių žaizdų

- gauti Jėzaus vedimą, kuris yra jūsų didžiausias mokytojas ir draugas

- bendrauti tiesiogiai su Jėzumi.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes