online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas
0 įvertinimai

Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas

Leidykla: VGTU leidykla Technika
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 463
ISBN: 978609457457
Internetu: 16.23 €
Knygyne: 19.09 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Vadovėlyje "Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas" pateikiama verslo, vadybos, ekonomikos, inžinerinio, humanitarinio profilio ir kitoms universitetinėms studijoms skirta medžiaga tarptautinio verslo bei jo plėtros ir inovacijų sklaidos, inovacinės veiklos aktyvinimo, žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimo tematika.  Leidinio "Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas" paskirtis – suteikti studentams ir kitiems skaitytojams kompleksinių žinių apie naujausias tarptautinio verslo raidos tendencijas, šiuolaikinius globalizacijos procesus ir jų apraiškas tarptautiniame versle, apie žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimą ir tarptautinio verslo ypatumus žinių ekonomikos kūrimo kontekste. Daugiausia dėmesio skiriama inovacijų sklaidos, inovacinės veiklos aktyvinimo bei mokslo ir technologijų pažangos, kaip esminių verslo internacionalizacijos bei tarptautinio verslo plėtros ir efektyvinimo veiksnių, prasmei ir reikšmingumui atskleisti. Leidinyje nuodugniai apibūdinami šiuolaikiniam tarptautiniam verslui, jo plėtrai, inovacinei veiklai ir jos aktyvinimui, žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimui būdingi reiškiniai ir dėsningumai, perspektyvūs teoriniai modeliai ir nauji požiūriai, taikytini aktyvinant technologiškai orientuoto verslo internacionalizaciją bei kryptingai plėtojant mokslinius tyrimus, skirtus tarptautiniam verslui bei mokslo ir technologijų pažangai.
Leidinys "Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas" yra naujas ir unikalus tuo, kad jame pirmą kartą tarptautiniam verslui ir žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimui inovacijų vadybos ir inovacinės veiklos tematikos vadovėlių rengimo ir leidybos praktikoje pateikiama kompleksinio pobūdžio medžiaga, atspindinti sąsajas ir bendrumą tarp tarptautinio verslo, jo raidos ir plėtros bei tarp žinių visuomenės, žinių ekonomikos kūrimo, inovacijų sklaidos, vadybos, inovacinės veiklos procesų, reiškinių ir dėsningumų.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes