online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


DASH DIETA
0 įvertinimai

DASH DIETA

Shawan Chhabra, Milo E.Newton
Leidykla: Vaistų žinios
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 94
ISBN: 9789955884835
Internetu: 3.78 €
Knygyne: 4.45 €
Vnt.
Įtraukti į pirkinių sąrašą Rezervuoti knygyne
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Nors dietinė mityba dideliam kraujospūdžiui mažinti buvo sukurta siekiant padėti pacientams, kenčiantiems nuo hipertenzijos,vėliau pastebėta, kad ji taip pat suteikia galimybę numesti svorio ir vėl jo nepriaugti.Jūs galite pasitikėti minėta mitybos programa, nes ją sudarė medicinos specialistai. Ši knyga suteiks jums pagrindinių žinių,parodys, kaip laikytis mitybos plano ir sveikai gyventi, kad visa tai duotų teigiamų rezultatų.Naudodamiesi šia knyga jūs ne tik paprasčiausiai pakeisite mitybą, bet sumažinsite savo svorį, nes ji padės jums pasirinktitinkamus produktus ir praturtins vertingomis žiniomis. Jūs suprasite, kokių problemų turėjote praeityje ir kaip jas reikėtų spręstiiš esmės. Be to, skaitydami šią knygą sužinosite, ką daryti norint numesti svorio ir išsaugoti pasiektą rezultatą, taip pat galėsitelengva

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes