online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Ortopedija ir reumatologija: koncentruotas požiuris
0 įvertinimai

Ortopedija ir reumatologija: koncentruotas požiuris

A.L Herrick,J.G.Andrew,L.Funk,CH.Hutchinson
Leidykla: Vaistų žinios
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 212
ISBN: 9789955884811
Internetu: 11.82 €
Knygyne: 13.90 €
Vnt.
Įtraukti į pirkinių sąrašą Rezervuoti knygyne
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Serija „Koncentruotas požiūris“ – tai neįkainojama klinikinės medicinos nuotraukų kolekcija, papildyta glausta informacija ir iliustruotais testais. • Aptariamos pagrindinės klinikinės medicinos kurso temos • Patogus, puikiai egzaminams pasiruošti tinkamas formatas • Glausta informacija, aiškiai susieta su aukštos kokybės spalvotomis klinikinės medicinos nuotraukomis • Vieningas požiūris suteikia galimybę apžvelgti daug atvejų, o kai kurių iš jų neteks pamatyti per trumpą pažintinę praktiką • Esminis šaltinis, skirtas visų medicinos sričių studentams ir medicinos specialistams • Daugybė klausimų duoda praktikos ir pasitikėjimo prieš egzaminus • Informatyvu, sunku, bet įdomu.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes