online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Urgentinė kardiologija
0 įvertinimai

Urgentinė kardiologija

S.G.Myerson,R.P.Choudhury,A.R.Mitchell
Leidykla: Vaistų žinios
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 456
ISBN: 9789955884842
Internetu: 18.06 €
Knygyne: 21.25 €
Vnt.
Įtraukti į pirkinių sąrašą Rezervuoti knygyne
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Pirmoji knygos dalis skirta greitai diagnostikai, todėl orientuota į klinikinius simptomus, svarbiausias anamnezės detales, klinikinį bei instrumentinį paciento ištyrimą. Joje taip pat yra nuorodos į knygos skyriuose aprašytas būkles bei ligas. Antroje knygos dalyje aprašomas dažniausių (ir kai kurių retų) ūminių kardiologinių būklių klinikinis pasireiškimas, ištyrimo bei gydymo taktika. Taip pat aritmijų (ir implantuojamų defibriliatorių), kardiologinių susirgimų, nėštumo ir perioperaciniu laikotarpiu, suaugisių, sergančių įgimtomis širdies ydomis, širdies traumų diagnostika ir gydymas. Paskutinėje, trečiojoje, knygos dalyje išsamiai paaiškinama, kaip atlikti dažniausiai taikomas kardiologines procedūras. Be to, yra skyrius, skirtas EKG analizei. Pastarajame pateikta EKG pavyzdžių, padėsiančių greitai atpažinti svarbiausius pokyčius.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes