online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Neliečiamos nuodėmės
0 įvertinimai

Neliečiamos nuodėmės

Jerry Bridges
Leidykla: Reformatų literatūros centras
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 168
ISBN: 9789955593393
Internetu: 7.23 €
Knygyne: 8.50 €
Vnt.
Įtraukti į pirkinių sąrašą Rezervuoti knygyne
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

KAS GI ATSITIKO NUODĖMEI? Ar krikščionys ėmė taip perdėtai rūpintis didžiosiomis, visuomenei būdingomis nuodėmėmis, kad nebepastebi poreikio dorotis su savo pačių mažiau pastebimomis nuodėmėmis? Džeris Bridžesas vėl grįžta prie itin pamėgtos šventumo temos ir nagrinėja tam tikras „priimtinas“ nuodėmes, kurias mes linkstame toleruoti savyje, pavyzdžiui, pavydą, pyktį, išdidumą, nedėkingumą, polinkį teisti kitus. Džeris rašo ne nuo savo dvasinių pasiekimų aukštumų, bet, veikiau, iš kautynių su nuodėme apkasų. Patardamas skaitytojams, autorius siūlo vilties žinią, atrandamą beribiame Evangelijos gailestingume ir žmogų keičiančioje Dievo malonėje – priemonėse, padedančiose įveikti mūsų subtilias, vos apčiuopiamas nuodėmes. Jeigu, perskaitę Bridžeso diagnozę, konstatuojančią, kas su mumis yra blogai, mes nenusižeminsime ir neatgailausime, tada su mumis tikrai kažkas ne taip, netgi labai ne taip. Privalote perskaityti šią knygą ir būti pasiruošę aštriam švelnaus chirurgo skalpeliui. Dž. I. Pakeris (J. I. Packer), Regento koledžo teologijos profesorius; knygos Pažinti Dievą autorius Džeris Bridžesas palaimino mus šia itin laiku pasirodžiusia knyga, padėsiančia augti malonėje, taip pat šlovinti Dievą ir Juo džiaugtis taip, kaip iš tiesų turime. Nežinau geresnio draugo už Džerį, su kurio pagalba norėčiau imtis ir savo širdies nuodėmių. Ligonas Dankanas (Ligon Duncan), Reformatų teologijos seminarijos profesorius adjunktas; Džeksono, Misisipės valstija, Pirmosios presbiterijonų bažnyčios vyresnysis dvasininkas

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes