online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Maldynėlis
0 įvertinimai

Maldynėlis

Leidykla: Katalikų pasaulio leidiniai
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 47
ISBN: 978995529282
Internetu: 0.91 €
Knygyne: 1.30 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

„Kai meldžiuosi, Dievas kvėpuoja manyje.“ Popiežius Pranciškus Maldynėlyje surinktos mėgiamos popiežiaus Pranciškaus maldos. Be įprastų, mums gerai žinomų maldų, knygelėje sudėtos popiežiaus pasiūlytos specialios maldų intencijos, susietos su penkiais rankos pirštais, kreipiniai, atitaisant piktžodžiavimą ir kt. SPECIALIOS INTENCIJOS, pasiūlytos Popiežiaus ir susietos su 5 rankos pirštais: 1. Nykštys yra arčiausiai tavęs, tad pradėk melstis už savo artimuosius. Juos lengviausia atsiminti. Melstis už mums brangius žmones yra „saldi pareiga“. 2. Kitas pirštas yra smilius. Melskis už tuos, kurie moko ir gydo: mokytojus, profesorius, gydytojus ir kunigus. Jiems reikia paramos ir išminties, kad kitiems galėtų parodyti teisingą kryptį. Atmink juos visada savo maldose. 3. Šis pirštas yra pats didžiausias. Jis primena mūsų vadovus. Melskis už prezidentą, parlamento narius, verslininkus ir vadovus. Šie žmonės kreipia mūsų tėvynės likimą ir viešąją nuomonę. Jiems reikia Dievo vedimo. 4. Ketvirtasis yra bevardis pirštas. Nors daugelis stebėsis, bet šis yra pats silpniausias mūsų pirštas – tai patvirtintų bet kuris fortepijono mokytojas. Jis skatina mus melstis už pačius silpniausius, turinčius daug sunkumų ar kenčiančius dėl ligų. Jiems reikia tavo maldų dieną ir naktį. Niekada nebus per daug melstis už juos. Šis pirštas taip pat kviečia maldoje prisiminti šeimas. 5. Paskutinis pirštas yra mažylis, pats mažiausias iš visų. Tokį(-ią) turime matyti save prieš Dievą ir kitus. Kaip sako Jėzus, „paskutinieji bus pirmi“. Mažylis pirštas tave skatinaMažylis pirštas tave skatina melstis už save. Pasimeldęs(-usi) už kitus, galėsi geriau suprasti savo poreikius žvelgdamas(-a) iš teisingos perspektyvos.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes