online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Neištikimybė
1 įvertinimai

Neištikimybė

Janis Abrahams Spring, Michael Spring
Leidykla: Leidykla VAGA
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 320
ISBN: 978541502360
Nauja kaina: 3.03 €
Sena kaina: 4.34 €
Sutaupote: 1.31 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Dr. Janis A. Spring – kvalifikuota klinikinė psichologė jau 37-erius metus gydo poras, patyrusias asmenybę ir santykius triuškinančią neištikimybės krizę. Gydytoja įsitikinusi, kad tada, kai abu partneriai sutinka skausmingai atvirai iš naujo pažvelgti į save ir į vienas kitą, jie atpažįsta ar išsiugdo savybes, kurių prireiks einant nelengvu gijimo keliu. Tokios poros įveikia neištikimybę ir jos sukeltą skausmą. Tokios poros vėl tampa poromis. KnygojeNeištikimybė nagrinėjami svarbiausi suirusios darnos poroje aspektai: Kodėl mus ištiko neištikimybė? Ar įmanoma atgaivinti sutryptą pasitikėjimą ir meilę? Kaip suvaldyti žemę iš po kojų išmušantį įniršį? Kokia dalis kaltės ir atsakomybės tenka kiekvienam iš mūsų? Kaip rasime jėgų išgyventi šioje prieštaringoje situacijoje? Kaip iš savo paties šmėklos vėl tapti gyvenimu besidžiaugiančiu žmogumi? Kaip iš naujo surikiuoti pamatinį pasaulio tvarkos ir teisingumo jausmą? Kaip susigrąžinti mudviejų intymų gyvenimą? Kaip išrauti šį įvykį iš atminties? Ar įmanoma atleisti? Ar atleisti sveika? Ar mes būsime? ..."gyvenime turbūt patyrėte nedaug tokių tragedijų, kurios prilygtų partnerio išdavystei. Neužmirškite, kad jūsų nusivylimas tarsi tirštas ryto rūkas <...> Dabar jūsų darbas – pasistengti pakęsti savo neviltį, nors kol kas dar ir nežinote, kaip ištrūkti iš jos gniaužtų".

 

 

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes