online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Nepraraskime savo vaikų: kodėl ryšys su vaiku toks svarbus ir kokie pavojai jiems gresia
0 įvertinimai

Nepraraskime savo vaikų: kodėl ryšys su vaiku toks svarbus ir kokie pavojai jiems gresia

Gordon Neufeld, Gabor Maté
Leidykla: Abigailė
Leidimo metai: 2017
Viršelis:
Puslapių: 320
ISBN: 978609815310
Internetu: 16.92 €
Knygyne: 19.90 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Šioje knygoje tarptautinis vaiko raidos autoritetas dr. Gordon Neufeld ir bestselerių autorius dr. Gabor Maté sprendžia vieną didžiausią nerimą keliančių šiandienos problemų: šiuolaikiniai vaikai vertybes, tapatybę ir elgesio normas perima iš bendraamžių. Ši „orientacija į bendraamžius“ kenkia šeimų sanglaudai, trikdo normalią vaikų psichologinę reidą ir skatina agresyvią bei seksualizuotą paauglių kultūrą. Vaikai darosi labai konformistiški, nejautrūs ir susvetimėję, jiems nėra nieko svarbiau nei būti „kietais“. Autoriai paaiškina, kas sukėlė šią tėvų įtakos krizę ir kaip vėl prisijaukinti savo sūnus ir dukteris, įtvirtinti tinkamą hierarchiją namuose, leistis vaikams jaustis saugiais ir suprastais, susigrąžinti jų ištikimybę ir meilę. Autoriai taip pat nagrinėja nematytus iššūkius, kuriuos tėvams kelia skaitmeniniai prietaisai ir socialiniai tinklai. Padėdami pažadinti įgimtus instinktus Neufeld ir Maté įgalina tėvus atlikti tai, kam buvo pašaukti: būti išminties, saugumo ir paguodos šaltiniu savo vaikams. „Jūs rankose laikote knygą, kuri yra viena svarbiausių knygų jūsų, kaip tėvų, gyvenime. Ši knyga yra apie ryšio su vaiku ir paaugliu svarbą. Kuo vaikas auga didesnis, tuo daugiau dalykų įsiterpia tarp tėvų ir vaiko. „Paaugliai turi atsiskirti nuo tėvų“ – atsidūstame, kai paauglys mūsų neklauso, nesikalba, nebendrauja. Taip mąstydami dar labiau atstumiame savo vaikus nuo savęs į paauglių kultūrą tuo metu, kai mūsų jiems reikia ne mažiau nei kūdikystėje ar vaikystėje. Paauglystė nėra tas amžius, kurį vaikas turėtų išgyventi vienas, apsuptas tokių pačių kaip jis, nežinančių kaip būti suaugusiuoju ir suaugusiųjų atstumtų paauglių grupėje. Tad neatstumkime savo vaikų, išlaikykime ryšį su savo vaikais ir paaugliais.“ Rima Kurtinaitienė, žindymo konsultantė, IBCLC, vaikų nešiojimo mokytoja „Skaitydama šią knygą tarsi įkvėpiau šviežio ankstyvo pavasario oro. G. Neufeld ir G. Mate pristato savo knygoje visiškai kitokį žvilgsnį į motinystę/tėvystę. Jų žvilgsnis nėra nukreiptas į tai kaip pakeisti vaiko elgesį, bet į santykio su vaiku supratimą ir apsaugojimą. Tai yra esmių esmė. Knygoje rasite patarimų kaip atgaivinti ir ugdyti natūralius tėvystės ir motinystės instinktus, paaiškinama, kodėl šiuo metu tėvams vis sunkiau daryti įtaką vaikams ir kaip atkurti ryšį su savo vaikais, kaip įtvirtinti tinkamą hierarchiją, padėti vaikams jaustis saugiais ir suprastais, tokiu būdu atgauti vaikų meilę ir lojalumą. Autoriai savo nuomonę pagrindžia ne tik savo psichologinėmis žiniomis, bet antropologija, neurologija bei asmeniniais pavyzdžiais.“

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes