online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Niekada nepamiršime: baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas
0 įvertinimai

Niekada nepamiršime: baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas

Leidykla: Atvira
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 240
ISBN: 978609960450
Internetu: 10.50 €
Knygyne: 12.35 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Neįtikėtina kaimyninės šalies Baltarusijos istorija!

Neįtikėtina kaimyninės šalies Baltarusijos istorija!

Knygoje „Niekada nepamiršime“ per 43 baltarusių vaikų pasakojimus, surinktus iškart po II pasaulinio karo, atsiskleidžia klastingo nacių plano „Ost“ padariniai. Pagal jį buvo nutarta suvokietinti 25 procentus baltarusių, likę turėjo būti likviduoti. Plano vykdymo metu per II pasaulinį karą Baltarusijoje buvo sudeginta 9200 kaimų, 627 kaimai buvo sudeginti drauge su visais gyventojais, 4258 – su dalimi gyventojų. Žinoma, žmonės čia buvo naikinami ne tik šiuo būdu, ir apie visus juos knygoje „Niekada nepamiršime“ pasakoja baltarusių vaikai.

Po tokio niokojimo likusių gyvų vaikų pasakojimai kiekvienas ir labai skirtingas, su sava patirtimi, bet kiekviename yra ir šis tas bendro – beprotiškas vaikų troškimas gyventi, bet kokia kaina, kurią retkarčiais teko užmokėti labai didelę.

Skaitydami knygą, turite galimybę įsijausti į tai, kas karo metu nutinka civiliams gyventojams, juk jie pasakojimuose ir atsiminimuose apie karą taip dažnai lieka „už kadro“, už garsių patrankų šūvių ir bombų sprogimų mūšio lauke. Kaip jaustumeisi, jei gyvas degtum žeminėje, kurioje slėpeisi nuo užpuolikų, ir negalėtum nė cyptelėti, kad tavęs nerastų? Kaip jaustumeisi, koncentracijos stovykloje slysdama grindimis į žmonių deginimo krosnį, bet paskutinę akimirką išgelbėta? Kaip išgyventi, jei tavo akyse iššaudyta visa tavo šeima, ir akimirksniu lieki vienas šiame pasaulyje?

Knygoje aprašomi žiaurūs vaizdai, todėl nerekomenduojame  jos skaityti jaunesniems nei dvylikos metų vaikams, nėštukėms ir jautrių nervų skaitytojams.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes