online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Niekada neprasitark
0 įvertinimai

Niekada neprasitark

Lisa Gardner
Leidykla: Jotema
Leidimo metai: 2019
Viršelis: Kietas
Puslapių: 416
ISBN: 978995513854
Internetu: 11.99 €
Knygyne: 14.10 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Lisa Gardner, sėkmingiausia The New York Times bestselerių rašytoja, grįžta su įtemptu bei nenuspėjamu trileriu, kuriame skaitytojų pamėgtos Didi Voren ir Flora Dein imasi naujos bylos, prasidedančios žiauria žmogžudyste ir slepiančios daug niūrių paslapčių.

Vyras nušaunamas trimis šūviais savo namų darbo kambaryje, o į jo kompiuterį paleista dvylika šūvių... Atvažiavę policininkai aptinka nėščią žmoną su ginklu rankoje.

Į nusikaltimo vietą atvykusi Didi Voren atpažįsta moterį — Evą Karter — iš bylos, tirtos prieš daugelį metų. Evos tėvas žuvo nuo neatsargiai paleistos kulkos, bet policija nustatė, jog tai - nelaimingas atsitikimas. Vis dėlto dvi atsitiktinės žmogžudystės neatrodo sutapimas.

Flora Dein išgirsta apie Konrado Karterio nužudymą per televiziją ir išsyk atpažįsta jo veidą. Ji prisimena vakarą iš to laiko, kai buvo auka, įkaitė, o jos pagrobėjas pažinojo šį vyrą.

Didi su Flora netrukus sužinos, kad šioje byloje velniškai sunku nustatyti tiesą. Kasdamosi pro pusiau tiesų ir begėdiškų melagysčių sluoksnius, jos spėlioja, kiek paslapčių gali saugoti viena šeima?

 

Atsiliepimai

Gardner sugeba išausti itin paveikų psichologinį trilerį, nekeliantį klausimų dėl autentiškumo. Ji viena iš detektyvinių romanų žanro meistrų. Lisos Gardner romanų gerbėjams naujasis detektyvas taps vienu geriausių autorės darbų, o pirmą kartą su jos kūriniais susidūrusius skaitytojus sužavės dėmesį prikaustanti istorija ir nenuspėjami siužeto vingiai.

* Associated Press

Šis romanas neabejotinai yra viena iš ambicingiausių ir sudėtingiausių L. Gardner sukurtų istorijų; tai sukrečianti jausmų kelionė, pasižyminti nė akimirkai nelėtėjančiu tempu ir įtampa. Praneškite visiems, kad „Niekada neprasitark“ yra vienas iš pirmųjų kandidatų į geriausio 2019 m. trilerio apdovanojimą.
* Providence Journal

Graušite nagus... Pagirtinas L. Gardner pasakojimo stilius privers gerbėjus nekantriai laukti kito Didi ir Floros nuotykio.
* Publishers Weekly

Jei jums patinka paslaptys, melagystės, fantastiški L. Gardner pasakojimai ar žadą gniaužiantis, veiksmo nestokojantis detektyvas, šis romanas kaip tik jums! Jis toks geras, kad atrodo, jog rašytoja sėdo ir sukūrė holivudinę dovanėlę savo gerbėjams visame pasaulyje.
* Suspense Magazine

„Niekada neprasitark“ — dar vienas intriguojantis neginčijamos trilerių karalienės Lisos Gardner romanas, vienas iš tų detektyvų, kurių skaitytojai nepamirš dar ilgas savaites po to, kai užvers paskutinį puslapį. The Real Book Spy

„Niekada neprasitark“ — nenudailintas, instinktyvus, emocionalus kūrinys; sakiniai lekia kaip kulkosvaidžio kulkos. Jame sutiksite tris neįtikėtinas veikėjas — Didi, Florą ir Evą, kurios vienos pačios nulemtų bet kokios istorijos sėkmę. Sudėjus viską kartu, gimsta cunamį primenantis trileris. Ko gero, tai geriausias L. Gardner kūrinys, o tai daug pasako.
* Davidas Baldacci

Lisa Gardner pranoko pati save, sukurdama stiprų romaną apie tris moteris, dvi žmogžudystes ir nesuskaičiuojamas paslaptis! Nuo pat žadą atimančios pradžios iki paskutinio dėmesį kaustančio skyriaus „Niekada neprasitark“ jus pavergs, nustebins ir suteiks malonumo.
* Lisa Scottoline

„Niekada neprasitark“ nukrečia kaip dešimties tūkstančių voltų srovė. Įdomiausia lig šiol Didi Voren tirta byla. Pasiruoškite, giliai įkvėpkite ir nerkite.
* A. J. Finn

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes