online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Olandiško sūrio skonis
0 įvertinimai

Olandiško sūrio skonis

JURATE PRINS
Leidykla:
Leidimo metai: 2019
Viršelis: Minkštas
Puslapių: 298
ISBN: 978609422162
Internetu: 13.77 €
Knygyne: 16.20 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Brangūs gardžių olandiškų sūrių mėgėjai! Jus, deja, turėsime nuliūdinti, nes informacijos apie garsųjį olandišką sūrį čia nerasite. Nauja knyga – tai jausmingas, atviras iki širdies gelmių, jaudinantis biografinis romanas apie emigrantės iš Lietuvos ir jos dviejų dukterų gyvenimą Olandijoje (Nyderlanduose).

Autorė (59 m.) gimė, augo, studijavo Kaune. Vėliau gyveno mažame Lietuvos miestelyje. Prieš 20 metų emigravo kartu su dviem dukterimis į Olandiją, ten dabar gyvena ir dirba gamtos apsaugos srityje.

Emigracija, Nyderlandų ir Lietuvos kultūrų skirtumai, Olandijos gyvenimo detalės: švietimas, laisvalaikis, apranga, aplinka, požiūris į kitataučius, jų lavinimasis olandų šalyje, šventės, vaikų auginimas, sunki liga – pagrindinės temos naujai pasirodžiusiame Jūratės Prins biografiniame romane „Olandiško sūrio skonis”. Ir, žinoma, meilė ir neapykanta, prasmės paieškos beprasmiuose santykiuose. Kaipgi be to?

Knyga – apie prisitaikymo ir savęs realizavimo paieškas. Apie kovą su stereotipais, su požiūriu į svetimtautį žmogų. Apie sunkias kasdienes pastangas ieškant galimybių tapti pilnaverčiu visuomenės nariu. Apie kainą, kurią tenka sumokėti už savo svajones ir jų realizavimą.

Knygos autorė – drąsi moteris, kuri nebijo išlysti iš savo kevalo ir apsinuoginti prieš skaitytoją. Jos atvirumas ne tik stebina skaitytoją, bet kartu ir šokiruoja. Knygos siužetas yra labai intriguojantis ir įtraukia tave taip, kad, atrodo, tu ir pats gyveni herojės gyvenimą, kartu kenti, pergyveni ir kartu džiaugiesi. Bene didžiausias knygos minusas – pradėjus ją skaityti, nebegali sustoti.

„Įdomu sugrįžti į „anuos” tarybinius laikus, palyginti savo ir autorės požiūrį į tai, kas išgyventa. Įkvepia pagrindinės herojės stoiškumas ir ryžtas kovoti už savo laimę”, – sako Neringa Bulotaitė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė.

Knyga skirta suaugusiai publikai. Skirta tiems, kas domisi emigranto dalia, kam įdomus kito žmogaus gyvenimas. Tiems, kas jau buvo ar dar tebėra šlykščios ligos gniaužtuose ir dar turi jėgų pasmalsauti, o kaipgi jaučiasi kitas, būdamas jų kailyje.

„Knygą nešiojau ir gimdžiau labai sunkiai. Gal kokius penkerius metus. Kiek kartų mečiau ją į virtualią šiukšliadėžę, tiek pat kartų po ilgų pauzių atsiprašydavau ir traukdavau atgal. Nekenčiau jos už tai, kad ji aštriais lyg peilio ašmenimis puslapiais pjaustė mano jau bepradedančias gyti sielos žaizdas. Pamilau už tai, kad jos dėka chaotiškos mintys įgavo fizinę formą ir nugulė baltuose popieriniuose pataluose“, – kalba knygos autorė J.Prins.

 

Knygą galima įsigyti visuose Lietuvos prekybos ir knygynų tinkluose.

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes