online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
OPA PA! Dalijamoji medžiaga. II d.
0 įvertinimai

OPA PA! Dalijamoji medžiaga. II d.

Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 104
ISBN: 978543006357
Internetu: 8.65 €
Knygyne: 9.10 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Priešmokyklinio ugdymo priemonių komplektą OPA PA sudaro: · Pedagogo knyga su išsamiais veiklų aprašais, papildoma ir dalijamąja medžiaga · Grupės plakatų rinkinys (3 dalys, 32 plakatai, po vieną kiekvienai metų savaitei) · Vaiko knyga (3 dalys) · Užduočių ir projektų bloknotas (3 dalys, su lengvai išplėšiamais lapais) · Interaktyviųjų užduočių komplektas · Garso įrašai · Grupės kalendorius (informacija tėvams apie vaikų veiklą grupėje kiekvieną savaitę) · NAUJIENA! Dalijamoji medžiaga (aukštesniųjų gebėjimų ugdymui, 3 dalys). Ugdomosios medžiagos pateikimo principai Integruota ugdomoji medžiaga suskirstyta į temas, jos atrinktos pagal gamtos kalendorinį principą. Daug laiko skiriama praktinei veiklai, bandymams ir eksperimentams. Vaikai pratinami savarankiškai dirbti su knyga (žiūrėdami į didelį grupės plakatą ar rėmeliu pažymėtą jo dalį, savo knygose randa tą pačią dalį, lygina, analizuoja, vardija panašumus ir skirtumus.) Vienas grupės plakatas skirtas vienai savaitei. Priešmokyklinukai supažindinami su raidėmis ir skaičiais. Mokymosi tempas nėra didelis. Raidės pateikiamos pagal tai, iš kelių elementų jos sudarytos, pvz.: vienas pagaliukas – I; du pagaliukai – T, V, L; trys pagaliukai – A, K, Y, Z, Ž, H, F, N; keturi pagaliukai – E, Ė, M ir tik po to raidės su pilveliais, lankeliais, raitytos. Siekiama, kad vaikai raides galėtų sudėti iš juostelių, pagaliukų, vaizduoti savo kūnais ir pan. Šiuo amžiaus tarpsniu ugdytiniai supažindinami tik su didžiosiomis raidėmis (be nosinių). Vienai raidei skiriama viena savaitė. Daug praktinių užduočių pateikiama užduočių sąsiuviniuose. Supažindinimas su skaičiais: rugsėjo mėnesį kartojami ir įtvirtinami skaičiai iki 5, po to supažindinama su skaičiais 7, 8, 9, 10 ir 0. Jiems skiriama po pusantros savaitės. Vaikai daug užduočių atlieka su daiktais, daiktų piešinėliais, mokosi lyginti, grupuoti, sudėti, atimti, atpažinti paprasčiausias plokštumines figūras, orientuotis erdvėje. Daug dėmesio skiriama konkrečioms instrukcijoms vykdyti (ypač derinant 2–3 nurodymus (daiktus pasidėkite suolo krašto viršuje) ar įvardijant darbų eigą). Užduotys, skirtos meninei ir sveikatos saugojimo kompetencijoms ugdyti (dailė, muzika, šokis, judesys, vaidyba), pateikiamos pedagogo knygoje. Pedagogas, atsižvelgdamas į savo grupės vaikų gebėjimus, turėtų atrinkti tinkamiausias ir kūrybiškai jas interpretuoti (kaip ir visą ugdomąją medžiagą). Darbui su šeima skirtas grupės kalendorius, kuriame nurodomi svarbiausi tos savaitės įvykiai grupėje, galimos užduotėlės namuose (kartu pavartyti knygutę, pasikalbėti nurodyta tema ir pan.). Ugdomoji medžiaga buvo išbandyta praktiškai ir tobulinta atsižvelgiant į gautus rezultatus!

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes