online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
OPA PA draugai PI KA! Kūrybinės veiklos užduočių bloknotas
0 įvertinimai

OPA PA draugai PI KA! Kūrybinės veiklos užduočių bloknotas

Ramunė Burškaitienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 144
ISBN: 978543006630
Internetu: 4.56 €
Knygyne: 4.80 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Leidykla „Šviesa“ ikimokyklinio ugdymo grupes lankantiems vaikams pristato naujieną – „OPA PA! 5-mečiams“. Puikiai priešmokyklinukams pažįstami herojai – smalsuolis zuikis OPA ir ramokas vėžlys PA – dabar kviečia ir penkiamečius leistis į nuotykių ir atradimų kupiną kelionę! Šis ugdymo(si) priemonių komplektas penkiamečiams parengtas pagal Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro parengtą ir išleistą Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašą (2014 m.) ir Ikimokyklinio ugdymo metodines rekomendacijas (2015 m.), kur išryškintas pagrindinis ikimokyklinio ugdymo siekis – užtikrinti į vaiką orientuotą ugdymą. Komplektą sukūrė Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto dėstytoja, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialistė praktikė dr. Ramunė Burškaitienė. Keliaudami su OPA ir PA, penkiamečiai: – susipažins su juos supančiu pasauliu, jį išbandys, tyrinės, keis; – kurs taisykles ir jomis improvizuos; – mokydamiesi patirs nuotykių ir išmoks išgirsti, susikaupti; – ugdys visas reikiamas kompetencijas. Šio komplekto tikslas ir esmė – talkinant pedagogui, sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui patirti ugdymosi sėkmę, išbandyti, kurti juos supantį pasaulį. Ugdymo metai suskirstyti į tris etapus, išryškinant metų sezoniškumą. Tačiau šios kelionės ir pradžia, ir pabaiga apčiuopiamos tik intuityviai, nes penktieji gyvenimo metai – tai laikas, kupinas žaidimų, atradimų, improvizacijų taisyklėmis ir žinojimu, o pagrindinis vaikui keliamas uždavinys – tiesiog gyventi ir augti. Komplekto medžiaga parengta taip, kad visos 18 ugdymosi sričių būtų ugdomos tolygiai, o šis sudėtingas uždavinys įgyvendintas derinant kryptingai organizuotą ugdomąją ikimokyklinio ugdymo pedagogo ir spontanišką vaiko veiklas. Ikimokyklinio ugdymo(si) priemonių „OPA PA! 5-mečiams“ komplektą sudaro: – kūrybinės veiklos sąsiuvinis (su lengvai išplėšiamais lapais, 4 atverstiniai po du psl.), – pedagogo knyga su išsamiais veiklų aprašais, jų priedais bei dalijamąja medžiaga, – plakatai (9 plakatai, po vieną kiekvienam metų mėnesiui, išskyrus vasarą), – pasiekimų vertinimo knygelė (per mėnesį pasiektų rezultatų įvertinimui skirtų užduočių ir klausimų rinkinys). Kūrybinės veiklos sąsiuvinio užduotys skiriamos visiems vaikams. Kiekvienos savaitės ugdomajai veiklai parengta po 4 kūrybines užduotis atskiruose lapuose, todėl atsiranda galimybė panaudoti įvairias priemones, technikas. Taip lavinamas vaiko kūrybingumas. Užduotys, pažymėtos zuikio su balionėliu ženklu, skiriamos greičiau dirbantiems vaikams ir reikalauja labiau susitelkti veiklai.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes