online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
OPA PA! Priešmokyklinio ugdymo pedagogo knyga III d. (su dalijamąja medžiaga)
0 įvertinimai

OPA PA! Priešmokyklinio ugdymo pedagogo knyga III d. (su dalijamąja medžiaga)

Jolanta Banytė, Vilija Vyšniauskienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2015
Viršelis: Minkštas
Puslapių: 144
ISBN: 978543006327
Internetu: 10.78 €
Knygyne: 11.35 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Priešmokyklinio amžiaus vaikai, keliaudami drauge su pagrindiniais veikėjais kiškiu OPA ir vėžliu PA:

  • tyrinės aplinką ir atliks beveik 100 bandymų ir eksperimentų;
  • stebės gamtą ir bandys daryti išvadas;
  • kurs (piešinius, šokius, vaidinimus, žaidimus, bendravimo taisykles ir dar daug kitų įvairiausių dalykų);
  • skaitys, skaičiuos, rašys, braižys, spalvins, karpys, klijuos...;
  • klausysis, išklausys, tarsis, paguos, diskutuos, žais, džiaugsis ir džiugins.

Ugdomosios medžiagos pateikimo principai

Integruota ugdomoji medžiaga suskirstyta į temas, jos atrinktos pagal gamtos kalendorinį principą. Daug laiko skiriama praktinei veiklai, bandymams ir eksperimentams. Vaikai pratinami savarankiškai dirbti su knyga (žiūrėdami į didelį grupės plakatą ar rėmeliu pažymėtą jo dalį, savo knygose randa tą pačią dalį, lygina, analizuoja, vardija panašumus ir skirtumus.) Vienas grupės plakatas skirtas vienai savaitei.

Priešmokyklinukai supažindinami su raidėmis ir skaičiais. Mokymosi tempas nėra didelis. Raidės pateikiamos pagal tai, iš kelių elementų jos sudarytos, pvz.: vienas pagaliukas – I; du pagaliukai – T, V, L; trys pagaliukai – A, K, Y, Z, Ž, H, F, N; keturi pagaliukai – E, Ė, M ir tik po to raidės su pilveliais, lankeliais, raitytos. Siekiama, kad vaikai raides galėtų sudėti iš juostelių, pagaliukų, vaizduoti savo kūnais ir pan. Šiuo amžiaus tarpsniu ugdytiniai supažindinami tik su didžiosiomis raidėmis (be nosinių). Vienai raidei skiriama viena savaitė. Daug praktinių užduočių pateikiama užduočių sąsiuviniuose.

Supažindinimas su skaičiais: rugsėjo mėnesį kartojami ir įtvirtinami skaičiai iki 5, po to supažindinama su skaičiais 7, 8, 9, 10 ir 0. Jiems skiriama po pusantros savaitės. Vaikai daug užduočių atlieka su daiktais, daiktų piešinėliais, mokosi lyginti, grupuoti, sudėti, atimti, atpažinti paprasčiausias plokštumines figūras, orientuotis erdvėje. Daug dėmesio skiriama konkrečioms instrukcijoms vykdyti (ypač derinant 2–3 nurodymus (daiktus pasidėkite suolo krašto viršuje) ar įvardijant darbų eigą).

Užduotys, skirtos meninei ir sveikatos saugojimo kompetencijoms ugdyti (dailė, muzika, šokis, judesys, vaidyba), pateikiamos pedagogo knygoje. Pedagogas, atsižvelgdamas į savo grupės vaikų gebėjimus, turėtų atrinkti tinkamiausias ir kūrybiškai jas interpretuoti (kaip ir visą ugdomąją medžiagą).

Darbui su šeima skirtas grupės kalendorius, kuriame nurodomi svarbiausi tos savaitės įvykiai grupėje, galimos užduotėlės namuose (kartu pavartyti knygutę, pasikalbėti nurodyta tema ir pan.).

Ugdomoji medžiaga buvo išbandyta praktiškai ir tobulinta atsižvelgiant į gautus rezultatus!

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes