online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Pas kunigą ir detektyvą - psichologo kabinete

Genovaitė Bončkutė - Petronienė
Leidykla: Leidykla VAGA
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 224
ISBN: 978541502315
Internetu: 4.25 €
Sena kaina: 8.95 €
Sutaupote: 4.70 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

„Psichoterapinių novelių žanras be galo įdomus, norėdami jame atrasime ne vieną pasakojimo sluoksnį. Pirmiausiai tai – psichologinis detektyvas, intriga. Tik ne žudiko čia ieškoma, o pasąmoningo konflikto. Profesionalui parašyti tokią istoriją lengva: juk kiekvienam psichoterapeutui dovanojamos klientų istorijos. Be to, psichoterapinių seansų aprašymas – atsakingas užsiėmimas: atskleidi savo „virtuvės" paslaptis, atsiveri skaitytojui, ko paprastai nedarai su klientais. Šioje knygoje psichoterapeutės Genovaitės Bončkutės-Petronienės surinkti įsimintiniausi jos psichoterapijos atvejai ir klientų pasakojimai paversti novelėmis. Tradicija, kažkada pradėta psichoterapeuto amerikiečio Irvino Yalomo, tęsiama. Istorijos neišgalvotos, psichoterapijos seansai aprašyti profesionaliai ir taktiškai, autorės pozicija tokia, kokia ir yra autorė gyvenime – rami, dėmesinga  ir draugiška. Todėl skaityti jos knygą malonu ir įdomu. Ir tegu tai bus pamoka ne tik skaitytojams, bet ir kitiems psichoterapeutams: nenorite, pačios autorės žodžiais, „ištirpti kitame žmoguje kaip pieno lašelis dubenyje vandens" – rašykite!" Olegas Lapinas. „Jei aš ateičiau pas psichologą, tai visa širdimi pajausčiau kiekvieną akimirką. Susikaupčiau, išimčiau iš savęs tirštą gyvenimo tiesą ir pasitikėdama padėčiau prieš psichologą. Man būtų svarbus kiekvienas jo žodis, nes tai būtų naujo gyvenimo galimybė."„Mes turim gyventi ilgiau už neviltį."„Kai žmoguje pavyksta užčiuopti „aukso gyslą", giriu jį nuoširdžiai ir dažnai. Kartais palvoju: gal tai savotiškas prisilietimas prie to, kas vadinama žmoguje esančiu Dievo paveikslu? Kartais aukso gyslą apčiuopti sunku. Tyrinėju gyvenimo istoriją, klausiu apie laimingiausius momentus, jei žmogaus akys sužiba ir iš jo ima lietis šviesi energija, vadinasi, gyslą suradom. Aš ją išdidinu, tarsi energijos tunelį sukuriu švytinčią viziją, žmogaus sąmonėje gimsta teigiama galimybė. Ar tai ne hipnozė? Taip, šiek tiek. Svarbiausia, kad kliūtys, dėl kurių žmogus negalėjo judėti į priekį, būtų jau nepavojingos."Pas kunigą ir detektyvą – psichologo kabinete.G. Bončkutė-Petronienė –profesionali psichologė-psichoterapeutė, jau penktos knygos (pastaroji – romanas Neįvykusi terapija pasirodė 2012 m.) ir daugelio straipsnių spaudoje autorė, be to, prisiekusi keliautoja.„Psichoterapeutas – tai kunigas ir detektyvas viename. Kasdienine psichoterapine ir psichologine praktika užsiimu 18 metų. Logikos suteikimas skausmui – kaip žemėlapio įteikimas. Labiausiai savo darbe vertinu tai, kad psichoterapijos metu randama vieta ir laikas įdėmiau įsižiūrėti į gyvenimą. Nedaug esama vietų ir laiko, kur žmonės susitiktų dėl tiesos." Genovaitė Bončkutė-Petronienė.

 

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes