online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Pažadėtoji žemė-Lietuva+CD
1 įvertinimai

Pažadėtoji žemė-Lietuva+CD

V.Kavaliauskas
Leidykla: V.Kavaliauskas
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 281
ISBN: 978609420301
Internetu: 12.38 €
Knygyne: 14.57 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Knyga „Pažadėtoji žemė - Lietuva" - pasakoja apie Lietuvos žydus, dalyvavusius kuriant valstybę 1918-1940 m. 1918 metais gimstant Lietuvos valstybei, jos kūrime dalyvavo visos čia gyvenusios tautos. Lietuvos žydų bendruomenė nuoširdžiai dalyvavo tame procese, po caro valdžios suvaržymų įžvelgdama galimybę gyventi laisvoje ir demokratinėje respublikoje. Naują valstybę fronte gynė žydai-savanoriai, jos pamatus stiprino žydai-politikai, verslininkai, teisininkai, gydytojai, kultūros žmonės. Jie kūrė savo vilčių valstybę Lietuvoje. Atskirus faktus sudėjus į vieną vietą, matosi įspūdinga tų pastangų visuma. „Žmonės, apie kuriuos kalbama šioje knygoje, yra nusipelnę, kad prie jų kapų atneštų gėlių. Jeigu nėra kitų, noriu, kad nors ši knyga būtų paminklu jiems. Paminklu tiems, kurie jau turi paminklus ir tiems, kurie jų neturi. [...] Nežinojimas - nėra pasiteisinimas. Juk pagalvoji - ką jautė tie žudikai, kurie prie Panerių duobės statė Šiaulių viceburmistrą Samuelį Petuchauską, kai Pivonijos miške prie Ukmergės šaudė širvintiškę Libą Mednikienę, apdovanotą Vyties Kryžiumi už pagalbą mūsų žvalgybai, kai IX forte taikė į Isaką Anoliką, už Lietuvą mynusį dviratį Paryžiaus ir Amsterdamo olimpiadose?  Galbūt mūsų istorijoje per daug kraujo, o paskui veidmainiškų raudų. Gal geriau prisiminkime tos išžudytos kartos darbus. Jeigu būčiau užsimojęs vienas įvertinti žydų indėlį į Lietuvos valstybės kūrimą, tapčiau apgaviku. Tai milžiniškos apimties triūsas, institutų darbas. Geriau pasikviečiau kolegas - istorikus, muziejininkus, žurnalistus iš visų Lietuvos pakraščių sudėti tuos mozaikos gabalėlius, kad nors pajustume tą milžinišką nebūtin nuėjusių žydų kilmės Lietuvos piliečių darbų visumą. Šioje knygoje daug kas liko nepaminėti. Istorijos rašymas - Sizifo darbas."

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes