online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai
0 įvertinimai

Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai

Antanas Valionis
Leidykla: Tyto alba
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 312+32 (Įklija)
ISBN: 978609466298
Internetu: 12.33 €
Knygyne: 14.50 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Lietuvos diplomatas, politikas, buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis šioje knygoje pasakoja apie mūsų šalies diplomatų veiklą nuo nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais iki šių dienų. Knygos autorius, būdamas tiesioginis diplomatinių kovų dalyvis, bendravo su valstybių vadovais, aukščiausiais Europos Sąjungos ir NATO pareigūnais, gerai žinojo, kas vyksta ir politikos scenoje, ir jos užkulisiuose. Baigdamas diplomatinę karjerą, A. Valionis, nevengdamas humoro bei ironijos atvirai pasakoja, ką regėjo savo akimis, atskleidžia, kaip Lietuva, pusę amžiaus buvusi ištrinta iš pasaulio žemėlapio, sugebėjo išsikovoti tarptautinį pripažinimą ir per dešimtmetį nueiti sudėtingą diplomatinį kelią, atvėrusį jai duris į Europos Sąjungą ir NATO. Knygoje prabilta ir apie vidaus politikos intrigas, šalies interesams žalą dariusias kai kurių politikų ir pareigūnų asmenines ambicijas. „Politikos sūpuoklės“ – tai gyvas liudijimas apie pasiaukojamą Lietuvos diplomatų darbą sprendžiant tarptautinės politikos galvosūkius, kartais susiduriant ir su melu, klasta, apgavystėmis. ANTANAS VALIONIS gimė 1950 m. Kėdainių rajone, Zabieliškyje. 1974 m. baigė Kauno politechnikos instituto (dabar Kauno technologijos universitetas) Mechanikos fakultetą, 1990–1994 m. studijavo Varšuvos universiteto Žurnalistikos ir politinių mokslų fakulteto doktorantūroje, apgynė politologijos ir socialinių mokslų daktaro disertaciją, dirbo Lenkijos radijo lietuviškų laidų redakcijos vadovu, dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos ryšių plėtojimo veikloje. 1994 m. paskirtas Lietuvos ambasadoriumi Lenkijoje, nuo 1996 m. – ir ambasadoriumi Rumunijai bei Bulgarijai, šias pareigas ėjo iki 2000 m. lapkričio, kai tapo užsienio reikalų ministru ir dirbo vienuoliktoje, dvyliktoje bei tryliktoje Vyriausybėse iki 2006 m. Lietuvos derybų dėl narystės Europos Sąjungoje delegacijos vadovas. Pasitraukęs iš Vyriausybės, iki 2008 m. buvo Seimo narys. 2008–2011 m. dirbo Lietuvos ambasadoriumi Latvijoje, vėliau – ambasadoriumi ypatingiems pavedimams Užsienio reikalų ministerijoje. Už asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos transatlantinius ryšius A. Valionis apdovanotas Gedimino ordino Komandoro kryžiumi.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes