online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Prijaukintoji Anglija
5 įvertinimai

Prijaukintoji Anglija

Andrius Užkalnis
Leidykla: Baltos lankos
Leidimo metai: 2010
Viršelis:
Puslapių: 0
ISBN: 978995523414
Nauja kaina: 3.92 €
Sena kaina: 4.90 €
Sutaupote: 0.98 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Pirmoji žurnalisto ir keliautojo Andriaus Užkalnio knyga „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ tapo bestseleriu: prieš 2009 metų Kalėdas visas tiražas buvo išpirktas per rekordiškai trumpą laiką – kelias savaites, o knyga puikavosi visų knygų platintojų populiariausių knygų sąrašų viršūnėse. Kaip ir antroji autoriaus knyga „Kelionių istorijos“, „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ tebėra viena perkamiausių „Baltų lankų“ knygų. Įkvėptas pirmųjų kūrinių sėkmės, Andrius Užkalnis pristato lietuviško vadovo po Jungtinę Karalystę tęsinį „Prijaukintoji Anglija“.

„Ar tai – tas pats Andrius Užkalnis, aistringai šlovinamas ar dar aistringiau murkdomas srutose interneto komentatorių?“ – klausia Justinas Žilinskas. Taip, tas pats, kurio pastabumas ir glaustas, lakoniškas stilius pelnė visos Lietuvos skaitytojų simpatijas. Naujojoje knygoje Andrius Užkalnis tęsia ir plėtoja pirmoje knygoje pradėtas temas. Ypatingą dėmesį jis skiria vaikų auklėjimui, mokykloms, šalies sveikatos apsaugos sistemai, darbo Anglijoje paieškai ir angliškam humorui. Autorius nuosekliai atskleidžia kiek keistas lietuviui šalies tradicijas ir papročius. „Viskas, kas keista Anglijoje, turi priežastis“, – nepavargsta aiškinti Andrius Užkalnis. 

Viena iš autoriaus nuodugniai gvildenamų temų yra mišrios santuokos su lietuviui neįprastos tautybės, kartais ir su egzotiško mūsų kraštui tikėjimo ar kitos odos spalvos žmonėmis. Apie tai Lietuvoje tik pradedama kalbėti, nors problemų, susijusių su mišriomis santuokomis, jau iškyla. Ar tradicinės lietuviškos šeimos priima egzotiškus kitataučius į savo gretas? Ar galės mišriose santuokose gimę vaikai gyventi Lietuvoje? Koks likimas laukia lietuvaičių merginų, ištekančių svetimos kultūros ir papročių šalyse? 

Emigracija Lietuvos spaudoje paprastai yra linksniuojama kaip nelaimė, o išvykstantys lietuviai pristatomi kaip tikri vargšai bedaliai. Andrius Užkalnis apie Anglijos lietuvių pasiekimus pasakoja su pasididžiavimu. Jo knygos atskleidžia ir įrodo visų žinomą, bet nenoriai pripažįstama tiesą, kad svetima šalis išeiviams iš Lietuvos dažnai pasiūlo net geresnes sąlygas nei saviems piliečiams. 

„Prijaukintoji Anglija“ parašyta ir tiems, kurie tik ketina keliauti į Angliją, ir tiems, kas buvo ir galbūt jau grįžo, ir tiems, kas niekada ten nevažiuos, bet vis tiek smalsauja, ko ten galėtų tikėtis. Nauja Andriaus Užkalnio knyga turėtų nudžiuginti Lietuvos skaitytojus, ypač tuos, kurie išpirko jau keturis pirmosios knygos apie Angliją tiražus.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes