online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Diskusija! Kaip keičiant nuostatas susikurti geresnį gyvenimą?

Lapkričio 25 d. 17:00 val. PPC OZAS (Ozo g. 18, Vilnius) knygyne VAGA

Seminaras skirtas tiems, kurie:
- Nori sužinoti, kaip nuostatos bei vidinis dialogas lemia individo elgesį ir emocijas.
- Nori suprasti, kaip pakeitus savo įsitikinimus galima gyventi laimingesnį ir prasmingesnį gyvenimą.
- Nori geriau pažinti save ir suprasti, kaip asmeniniai įsitikinimai padeda arba trukdo pasiekti svarbių gyvenimo tikslų.
- Nori atrasti naujų įdomių būdų, kaip pasiekti sau svarbius asmeninius tikslus keičiant nuostatas.

"Žmones jaudina ne reiškiniai, o jų požiūris į reiškinius" - Epiktetas

Vienas ryškiausių pastarojo amžiaus socialinių mokslų atradimų yra, kaip individo mąstymas, nuostatos ir įsitikinimai lemia jo gerovę ir gebėjimą pasiekti savo asmeninius tikslus. Keičiant nuostatas galima pasiekti laimingesnį ir prasmingesnį gyvenimą, apie kurį nuolat svajojame.
Diskusijos metu ekspertai Augustinas Rotomskis ir Igoris Baikovskis pasakos, kokios nuostatos lemia pasiekimus darbe, padeda pakeisti destruktyvius troškimus geromis emocijomis, padeda formuoti ilgalaikius ir palaikančius santykius su aplinkiniais, lemia prasmingesnį ir įdomesnį gyvenimo būdą. Diskusijos metu dalyviams bus pristatyti teoriniai modeliai, asmeninės patirtys, įvairių mokslinių tyrimų rezultatai, atliekamos praktinės užduotis, padedančios pažinti ir keisti asmeninius įsitikinimus.

Konsultantai


Augustinas Rotomskis


Psichologas, Žmogaus studijų centro konsultantas. Specializuojasi efektyvaus komandinio darbo, komunikacijos, sprendimų priėmimo, atsparumo stresui, lyderystės, pardavimų ir asmeninio efektyvumo srityse. Vykdo rinkos tyrimus ir organizacijų tyrimus, atlieka personalo atrankas ir paieškas, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja vidurinio lygio vadovus personalo klausimais, yra įvairių testavimo ir nuotolinio ugdymo instrumentų autorius, taip pat - įvairių mokslinių ir analitinių publikacijų autorius.

Igoris Baikovskis


Kognityvinės-elgesio terapijos psichoterapeutas, verslo konsultantas. Specializuojasi veiklos valdymo, įmonių valdymo, krizių ir rizikos kapitalo projektų valdymo srityse. Turi įvairialypę personalo ugdymo ir įmonių pertvarkų patirtį. Čili Holdingo direktorius, Inchape Motors direktorius, verslininkas, lektorius.
 

daugiau informacijos: goo.gl/f6h4om

Renginys nemokamas.
Maloniai kviečiame dalyvauti!

Diskusija. Lytinė tapatybė - įgimta ar išrinkta?

Lapkričio 30 d. 19:00 val. PPC OZAS (Ozo g. 18, Vilnius) knygyne VAGA

Lytinė tapatybė – įgimta ar išrinkta?

Pagal Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) apibrėžtį lytinė tapatybė reiškia asmens giliai viduje jaučiamą individualų lytiškumą, kuris gali sutapti arba nesutapti su prigimtine lytimi, įskaitant asmeninį kūno suvokimą (tai gali apimti laisva valia pasirinktus fizinės išvaizdos ar kūno funkcijų pakeitimus vaistais, chirurginėmis ar kitomis priemonėmis) ir kitas lyties raiškas, įskaitant aprangą, kalbėseną ir manieras.

Lytinė tapatybė nėra tapati biologinei lyčiai. Remiantis biologijos ir anatomijos mokslo žiniomis žmonės gimsta vyrais, moterimis arba tarplyčiais asmenimis. O lytinių tapatybių žymiai daugiau. Stereotipai, visuomenėje susiformavusios sunkiai kintančios nuostatos apie lyčių (galinčių neatitikti asmens lytinės tapatybės) vaidmenis visuomenėje bei šeimoje dažnai diskriminuoja įvairias lytines tapatybes turinčius asmenis. Didėjant gyvenimo tempui, greitėjant pokyčiams ir kintant vaidmenų visuomenėje pasiskirstymui svarbu suvokti – kokią įtaką šie stereotipai daro asmens psichinei sveikatai?

Apie tai Jus kviečia padiskutuoti soc. iniciatyvos „Diagnozė: jautrumas“ savanoriai, lapkričio 30 d., 19 val., Vilniuje, PPC „Vagos“ knygyne.

Kartu diskutuos psichologės:

* Marija Bagdonienė
* Alina Martinkutė
* Grytė Ruzgė

Diskusiją moderuos soc. iniciatyvos „Diagnozė: jautrumas“ savanorė Aistė Elžbieta Bužinskaitė.

Daugiau informacijos: goo.gl/3FU1st

Kalėdos knygynuose VAGA

Knyga - tai dovana, kuriai nereikia žodžių. Rinkdami kūrinį artimam žmogui, mielam bičiuliui ilgai ieškome ir galvojame, kuri knyga jam labiausiai patiktų. Pataikius į dešimtuką - dovanos pristatyti nereikia, nes viską išduoda akys...

Knygynuose VAGA - gausus dovanų JAI, JAM ir VAIKAMS asortimentas: interaktyvios knygos, žaidimai, termosai, kvapai namams, originalūs drobiniai maišeliai, užrašų knygelės bei didelė knygų įvairovė...  Įvairioms Kalėdų akcijos knygoms taikoma net iki 60% nuolaida. 

Apsilankykite knygynuose VAGA ir sukurkite tobulą dovaną brangiems žmonėms. Tegul kruopščiai atrinkta dovana kalba pati už save. 

Skaitytojų klubas „Nieko rimto“

Skaitytojų klubas „Nieko rimto“ vieną kartą per mėnesį kelsis gyvam susitikimui į knygyną „Vaga“ Gedimino pr. 2. Sutikimo metu aptarsime vieną konkrečią knygą, kuri bus parinkta iš anksto. Užsukite, jeigu skaitote knygas, jeigu jas vartote ar jeigu tiesiog norite pradėti skaityti. Jaukiai pakalbėsime.

Daugiau informacijos:http://goo.gl/9n7aL1

 

 

Grįžti į pradinį puslapį