online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Renginiai ir konkursai

Buvęs „Lietuvos talentų“ dalyvis vilnietis Viktoras Topolis (27 m.) juda neįgaliojo vežimėliu, bet juo moka ne tik važiuoti, o ir atsistoti ant rankų, net rankomis nužingsniuoti kelis metrus ar pasisukti ant galvos, vežimėlį iškėlęs į orą. Be to, jis studijuoja, dirba ir sportuoja, nepaisant to, kad gydytojai jam prognozavo visišką negalią ir siūlė mamai jo atsisakyti.
Dabar jis studijuoja Vytauto Didžiojo Universitete edukologiją ir kartais veda mokymus, kurie yra skirti visiems. Nepaisant negalios, vaikinas turi stiprybės įkvėpti kitus, tačiau, iš kur? Kodėl? Apie tai ir daugiau - gyvame pokalbyje su Viktoru Topoliu.

Visi laukiami 2019 m. spalio mėn. 16 d., 18:30 val. PPC Ozas knygyne VAGA.
 

Pašnekesiai apie teatrą: 100 NKDT sezonų

Kas Jiems yra teatras? Kodėl Jie nusprendė gyvenimą sieti su teatru? Kokius įsimintiniausius vaidmenis sukūrė? Kokius vaidmenis atlieka žiūrovai? Kas teatro pasaulyje sunkiausia? Kokias akimirkas norisi prisiminti dažniausiai? Kaip teatras keitėsi per 100 metų?..

Į šiuos ir daugelį kitų klausimų spalio 9 dieną atsakys Nacionalinio Kauno dramos teatro atstovai: generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas, aktoriai - Saulius Čiučelis ir Inga Mikutavičiūtė bei režisierius Povilas Makauskas.
Pašnekesiams apie teatrą susitikime spalio 9 dieną, 18:30 val., PLC Mega VAGA KNYGYNE, Kaune.
Diskusiją moderuos - Lukas Alsys.
Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama.

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/2303194449806366/

Kvadratas | Play 4n4 Live Act

Caffeine LT ir Knygynų tinklas VAGA kviečia vilniečius ir miesto svečius į muzikinių koncertų ciklą „KVADRATAS”!
Šį „kvadratą” sudaro keturi skirtingi muzikos stiliai, keturios skirtingos patirtys ir skirtingos istorijos. Spalio 10 d., renginio durims atsivėrus 18 val., bus galima išgirsti pokalbį su muzikos projekto Play4n4 kūrėjais, o vėliau – pasiklausyti jų atliekamos muzikos.
Play4n4 – tai muzikos produkcijos studija įsikūrusi 2016 metais. Projektas vienija kūrėjus, kuriems rūpi elektroninė šokių muzika ir kultūra. Daugiau: https://www.youtube.com/playlist?list=UUWLdskOrExBuBBWHWGfx4Uw

Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Kiti kvadrato kampai: 10 17 d., 11 07 d., 11 21 d.

Daugiau apie renginį: http://bit.ly/2pgfPJb

„Įkalčių slėpimo agentūros“ renginys Klaipėdoje

Įkalčių slėpimo agentūra tęsia savo kriminalinius ieškojimus po knygynų erdves. Prieš tai Vilniuje įvykęs šios agentūros pasirodymas knygyne "Draugystė" iškėlė daug naujų klausimų, tad vaikinai atvyksta į uostamiestį toliau ieškoti atsakymų ir naujų muzikinių raktų.

Pradžia - 18 val.
Vieta - VAGA knygynas / Musangas kavos skrudinimo namai H. Manto g. 9, Klaipėda.

Pabaiga - 22 val.
Vieta - TEMA, Naujojo uosto 3 https://www.facebook.com/events/1313041502202415/

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia dalyvauti prof. dr. Andriaus Vaišnio monografijos „Gražinos Ručytės pianissimo: branda ir sklaida antiformalistinio rojuko metais“ sutiktuvėse.

Monografijos autorius prof. dr. Andrius Vaišnys yra Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Politinės komunikacijos katedros vedėjas ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Mokslo tarybos pirmininkas. Pasak knygos autoriaus, monografija aprėpia pianistės G. Ručytės-Landsbergienės gyvenimo patirtis 1949–1989 metais – nuo tremtinės žvejės laisvalaikio koncertų Baikalo saloje, mokymosi Irkutsko muzikos mokykloje, Sverdlovsko konservatorijoje iki bendro darbo su profesionaliais menininkais Lietuvoje bei užsienyje.

„Tai – pasakojimas apie moterį kintančiuose politiniuose, socialiniuose ir kultūriniuose kontekstuose, parodant jos dvasinės stiprybės ir profesinės aukštumos ryšį, gebėjimą ne tik ištverti, bet ir išlaikyti tautinį, kultūrinį, pasaulėžiūrinį tapatumą, pasiekti svajonę. Tai – ir istorija apie pianistės sutiktas moteris ir vyrus, kurie minėtuose kontekstuose padėjo „turėti ir būti“, – savo knygą pristato prof. dr. A. Vaišnys.

Knygos pristatyme dalyvaus knygos herojė Gražina Ručytė-Landsbergienė, monografijos autorius prof. dr. Andrius Vaišnys, muzikologė prof. Jūratė Katinaitė ir operos solistė Judita Leitaitė. Renginį moderuos Nacionalinės bibliotekos Lituanistikos skyriaus vyresnysis metodininkas-tyrėjas Matas Baltrukevičius.

Renginys vyks Valstybingumo erdvėje, II a. Įėjimas laisvas.

https://www.facebook.com/events/379632592706669/

 

Grįžti į pradinį puslapį