online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Konkursas PIRK IR LAIMĖK

Knygynų tinklas VAGA rengia konkursą, kuriame dalyvauja visi pirkėjai, įsigyję prekių elektroninėje VAGA parduotuvėje. Kiekvieną savaitę, vienam iš pirkėjų, padovanosime kvietimus į teatrą, kiną, koncertą ar parodą. Nugalėtoją skelbsime oficialiame knygynų tinklas VAGA Facebook puslapyje.

Konkursas vyks iki 2018 m. gegužės 25 d.

Bilietai laimėtojui bus išsiųsti užsakyme nurodytu el. paštu.

Susitikimas su rašytoja Sabina Daukantaite

Pokalbiai pagal "Vandenines moteris” –
visiškai atvirai ir garsiai apie kūrybiškumą, meilę, intuiciją ir didžiausius moters gyvenimo kompromisus.

Jūsų laukia moteriškas pokalbis apie laisvę ir suvaržymus, apie drąsą ir baimes, apie klaidas ir tobulumą, iš esmės – apie tai, kas rūpi, kokias dilemas sprendžia romano “Vandeninės moterys” veikėjos, trys draugės.

Apie savo knygą Sabina Daukantaitė sako: „Vieniems tai pasirodys knyga apie pažįstamus žmones ir viename vingyje susipynusius jų likimus. Kiti sakys, kad tai knyga apie kūrybiškumą, savęs paieškas, kompromisą tarp motinystės ir saviraiškos. Treti nutars, kad tai knyga apie meilę, jausmų gylį ir trapią laimės akimirką. Žinoma, apie vandenį… Man pačiai – tai knyga apie gyvenimą. O tokios negalėčiau parašyti, jei pati nebūčiau iki kaklo įsibridusi į kunkuliuojančias gyvenimo sroves.“

Sabina Daukantaitė – populiaraus tinklaraščio „7 taškai“ autorė, septynių vaikų mama, kūrybinės agentūros vadovė, 2016 metais išrinkta veikliausia Lietuvos moterimi.

Kalbasi:
knygos autorė Sabina DAUKANTAITĖ,
Žinių radijo žurnalistė, knygų apžvalgininkė Jūratė SAMUŠYTĖ,
žurnalistė, žurnalo “Mažylis” vyriausioji redaktorė Ieva ELENBERGIENĖ

Rengino data: 2018 m. gegužės 5 d. 11 val.
Renginio vieta: Knygynas VAGA, PC OZAS 3 a.
Renginys NEMOKAMAS

 

Kūrybinio rašymo pamoka su autore Egle Ramoškaite

Tam, kad parašytume gerą kūrinį, neužtenka daug skaityti. Kūrybinis rašymas – tai visuma elementų ir taisyklių, kuriomis vadovaujantis parašyti kūriniai sulaukia pasisekimo: leidybos galimybių, plataus skaitytojų rato ir jų įvertinimo.

Kūrybinio rašymo pamokos metu sužinosite, kaip tekstams įkvėpti gyvybės ir į ką atkreipti dėmesį rašant grožinius kūrinius.

Susitikimą veda Eglė Ramoškaitė – laisvai samdoma tekstų rašytoja, kūrybinio rašymo mokymų lektorė, tinklaraščio apie rašymą NeRašyk žmogus, knygos „Tarp Gyvenimo ir Vilties: tam, kuris supranta“ autorė.

Renginys truks 1,5 val.

Renginio vieta: VAGA knygynes PPC OZAS
Renginio data: 2018 04 09  19 val.


Renginys nemokamas.
Renginyje gali dalyvauti tik vietas rezervavę asmenys. Vietos rezervuojamos el.paštu nerasyk@nerasyk.lt.

Lyderystė nuostatos: kaip pasitikėti savimi ir sutelkti kitus

Pozityvi lyderystė yra labai svarbi kasdienybėje. Lyderiai prisiimantys atsakomybę už įvairias socialines problemas geba sutelkdami kitus spręsti aktualius iššūkius versle, visuomeninėje, socialinėje veikloje, politikoje ir t.t. Kiekvienas gali būti lyderis. Šimtmetis tyrinėjimų atskleidė, jog daugybė įvairiausių žmonių sugebėjo tapti lyderiais svarbiose gyvenimo situacijose ir įveikti aktualius iššūkius. Kiekvienas gali daryti įtaką kitiems ir sutelkti kitus bendram tikslui. Kiekvienas gali įgyvendinti svarbius pokyčius savo šeimoje, draugų rate, bendruomenėje. Vis dėlto retas nusprendžia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Daugeliui žmonių sunku pasitikėti, spinduliuoti entuziazmą kitiems, palaikyti aukštą energiją siekiant tikslų, visiškai įsitraukti į kasdienes veiklas. Mes pasyviai ir atsargiai žiūrime, kaip plaukia gyvenimas pro mūsų akis. Tuo tarpu daugybė kitų žmonių aktyviai siekia profesinių ir asmeninių tikslų, juos įgyvendinimą bei įkvepia kitus priimti svarbius sprendimus savo gyvenime, keistis. Šiame konkurencingame ir pašėlusiu tempu besisukančiame pasaulyje labai svarbu būti lyderiu, daryti įtaką ir gyventi pagal savo vertybes. Kas lemia, jog vieni žmonės pasitiki savimi, yra pilni entuziazmo, gyvena pagal savo vertybes ir yra lyderiai, o kiti sukaustyti baimių, nuolat daro kompromisus nesižengdami savo principams ir idealams?

Kviečiame kartu padiskutuoti labai svarbia lyderystės tema su psichologu-verslo konsultantu Augustinu Rotomskiu ir koučingo trenere-socialinių mokslų daktare Aiste Dromantaite:

- Kas yra lyderystė? Kodėl žmonės tampa lyderiais?
- Kokios asmeninės savybės, nuostatos ir įgūdžiai yra susiję su lyderyste?
- Kaip kiekvienas iš mūsų galime savyje atrasti ir ugdyti autentišką lyderystę?


Apie lektorius:
Augustinas Rotomskis
Psichologas- verslo konsultantas. Specializuojasi efektyvaus komandinio darbo, personalo valdymo, atsparumo stresui, lyderystės, pardavimų ir asmeninio efektyvumo srityse. Vykdo rinkos tyrimus ir organizacijų tyrimus, atlieka personalo atrankas ir paieškas, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja vadovus personalo klausimais, yra įvairių testavimo ir nuotolinio ugdymo instrumentų autorius, taip pat - įvairių mokslinių ir analitinių publikacijų autorius.

Dr. Aistė Dromantaitė
Socialinių mokslų daktarė, dėstytoja, mokymų lektorė ir sertifikuota koučingo specialistė, baigusi Tarptautinę Lyderystės ir Koučingo mokyklą (Novaterra Coaching). Vykdo organizacijų klimato tyrimus, konsultuoja vadovus ugdomojo vadovavimo ir kitais klausimas, veda mokymus taikomosios vadybos ir psichologijos temomis, įvairių mokslinių ir analitinių straipsnių autorė.

Renginys NEMOKAMAS!

Renginio data: 2018 04 05 19 val.
Renginio vieta: knygynas VAGA PPC OZAS 3 a.

Velykinės dirbtuvės su AmatAUK

AmatAUK kviečia ruoštis Velykoms ir pavasariui!

Metas pasimokyti vieno iš senųjų kiaušinių marginimo būdų – jau kovo 25 d. 12 val. kiaušinius puošime tradiciniais raštais, naudodami natūralų bičių vašką, ir kiekvienas dalyvis išsineš savąjį margutį.

Visomis dirbtuvėms reikalingomis priemonėmis pasirūpinsime mes – tereikia Jūsų smalsumo bei gero nusiteikimo ir galbūt šiemet Jūsų Velykų stalas pasipuoš kitaip nei įprastai!

Užsiėmimas tinkamas ir vaikams, ir suaugusiems.
Dirbtuvės NEMOKAMOS.

Renginio data: 2018 03 25  12 val.
Renginio vieta: VAGA knygynas PPC OZAS, Vilnius

Grįžti į pradinį puslapį