online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Viešo kalbėjimo baimės įveika
Viešas kalbėjimas ir bendravimas grupėse daugeliui prilygsta iššūkiui. Daugelis mūsų turime vidinių baimių dėl bendravimo viešumoje, auditorijose, didelėse grupėse, kurios trukdo mums nevaržomai išreikšti savo mintis. Mūsų kalba praranda paprastumą, konkretumą, jausmingumą, netikėtumą ir patikimumą. Neužtikrintu, neretai šablonišku bendravimu mes prarandame galimybę užmegzti santykį su kitais. Tačiau labai svarbu, jog mes visi turėjome viešojo kalbėjimo baimes. Visiems baisu kalbėti ir bendrauti viešai. Tačiau įvairūs žmonės įveikė šią baimę ir išmoko save pateikti drąsiai bei kūrybiškai. Viešas kalbėjimas yra įgūdis, kurį kiekvienas gali įvaldyti.
 
Knygyno VAGA viešoje diskusijoje psichologas-verslo konsultantas Augustinas Rotomskis ir aktorė Inga Šalkauskaitė dalinsis patirtimis ir patarimais:
• Kaip įveikti baimes bendrauti ir pristatyti save viešumoje?
• Kas lemia sėkmingą viešą kalbėjimą viešumoje?
• Kaip ugdyti nevaržomą kūrybiškumą bendravime?
• Kaip ugdyti savo gebėjimą efektyviai kalbėti ir pristatyti save viešumoje?
 
Renginio laikas: 2018 02 17 16 val
Renginio vieta: PPC Ozas 3 aukštas,  knygynas VAGA
Linos Ever romano "Neišryškinta juostelė" pristatymas
Rašytoja, žurnalistė, tinklaraštininkė ir gidė po Berlyną Lina Ever antradienį, vasario 20 d., 18 val. VAGOS knygyne Draugystė pristato ką tik pasirodžiusį ketvirtąjį savo romaną "Neišryškinta juostelė".
 
Jei jums patinka šeimos paslaptys, įtraukiantis siužetas, jei norit panardyti po tėvų bohemiško gyvenimo "anais laikais" užkulisius - tuomet šis romanas tikrai jums. Pasak autorės, mes, užaugę nutylėjimo epochoje, dažnai labai mažai žinome net apie pačius artimiausius savo žmones - tėvus. Nežinome kaip jie gyveno, ką mylėjo, ką turėjo ištverti vardan savo svajonių, ką mums, būnant laisviems, ne visada pavyksta suprasti. Todėl ji kviečia skaitytojus kartu su romano pagrindine heroje Dalia pabandyti išsiaiškinti jos tėčio, žymaus anų laikų fotografo, gyvenimo paslaptis ir tuo pačiu statyti pagrindus naujajai meilei, kurią ji netikėtai suranda ... Kretoje.
Jau penkerius metus Lina Ever su vyru fotografu ir jauniauosiuoju sūnumi gyvena Berlyne ir apie šį miestą ne tik pasakoja ekskursantams, bet ir rašo romanus, straipsnius bei tinklaraštį berlynodienorastis.blogspot.com.
 
Renginio metu knygos autorę kalbins žurnalistė, laidų ir renginių vedėja Daiva Tamošiūnaitė.
Renginys nemokamas!
 
APIE ROMANĄ: Pagrindinės herojės Dalios santuokinis gyvenimas byra į šipulius ir net atostogos Kretoje jo neišgelbsti. Negana to, ligoninėje atsiduria komos ištiktas tėvas, žinomas Lietuvos fotografas, su kuriuo ji nepalaikė ryšių nuo tada, kai jis paliko šeimą, ir ji tampa vienintelė atsakinga už jo slaugą. Jo fotolaboratorijoje radusi neišryškintą juostelę moteris supranta aptikusi nutylėtą tėčio gyvenimą. Kodėl jis paliko šeimą? Kodėl mama išsisukinėja nuo atsakymų? Kas ta ugniaplaukė nuotraukose? Kodėl jis niekada viešai nerodė savo geriausių darbų? Dalia visa galva panyra į tėčio istoriją, nes giliai širdyje jaučia, kad tik prisilietusi prie šaknų įstengs atrasti save ir savo kelią, galės ir vėl pamilti.
LINA EVER (g. 1970) Išleido tris romanus: „Objektyve meilė“ (2014), „Ruduo Berlyne“ (2015), „Berlyno romanas“ (2016). „Neišryškinta juostelė“ – ketvirtoji jos knyga.
 
Renginio laikas: 2017 02 20 18 val.
Renginio vieta: VAGA knygynas Draugystė, Gedimino pr. 2 (šalia LNDT)
Grįžti į pradinį puslapį