online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Renginiai ir konkursai

Manto Karanausko knygos „Mano kelias į sėkmę“ pristatymas

„Mano kelias į sėkmę“ - tai 23 įkvepiančios istorijos. Jų herojai – žinomi ir nežinomi mums žmonės, pačių įvairiausių profesijų atstovai nuo žurnalisto, aktorės, gydytojos iki delfinų trenerio, kuriuos vienija tikėjimas, jog jiems pavyko atrasti pasitenkinimą bei džiaugsmą teikiančią veiklą. Kaip jie tai pasiekė? Kaip tampama sėkmingai dirbančiais žurnalistais, lenktynininkais, aktoriais arba žirgų kaustytojais? Kas apskritai lemia žmogaus sėkmę – talentas, atkaklumas ar atsitiktinumas? Į šiuos klausimus atsakymo ėmėsi ieškoti Mantas Karanauskas – smalsus mokytojas, mėgstantis tyrinėti pasaulį, stebėti žmones ir savo atradimais dalintis su kitais.

-->Jei dar nesi tikras, ar eini savo gyvenimo vaga;
-->Jei jauti, kad pasirinktos studijos nekelia tau šypsenos;
-->Jei norisi pačiam paklausti knygos autoriaus, kaip jis atrado savo kelią į sėkmę...

... tuomet šis susitikimas kaip tik tau!

Kartu su knygos autoriumi Mantu Karanausku ir kraštovaizdžio specialiste Agnė Jasinavičiūtė kalbėsime apie jų sėkmės istorijas ir netikėtus gyvenimo vingius. Turi savąją? Tuomet ateik ir pasidalink su visais! Diskusijos moderatorė Erika Danilovaitė.

Iki susitikimo gegužės 21 d. (antradienį) 18 val. PC BABILONAS, knygyne VAGA.
Renginys NEMOKAMAS. Jo metu bus fotografuojama.

Teatrinio koučingo sesija Panevėžyje

“…Visas pasaulis vaidina…” – garsi Viljamo Šekspyro frazė, pasaulį apibūdinanti kaip teatrą, Didįjį Gyvenimo Teatrą. O juk šiame teatre dalyvaujame mes visi. Kiekvieną kartą, kai prabylam viešai. Kiekvieną kartą kai kalbam su mus supančia auditorija. Kalbėjimas. Kalbos menas. Retorika!

Gegužės 15 dieną kviečiame jus į lektoriaus, retorikos mokytojo, koučingo specialisto Donaldas Duškinas knygos “Retorika. Retoterapija” pristatymą. Daugiau apie renginį >>

Šis renginys – tai "Teatrinio koučingo sesija", kurios tema Retorika - laisvų žmonių menas. Tai savimi pasitikinčių ir savimi tikinčių žmonių menas. Tai laisvų nuo baimių, kompleksų ir ribojančių įsitikinimų žmonių menas. Kai žmogus vidumi laisvas, kai jis pasitiki savimi, kai jis tiki savimi... tada žodžiai liejasi laisvai.

Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama.

Knygos ,,Namų psichologija" pristatymas

Kas yra namai? Ar tai konkreti vieta, ar labiau pojūtis, kurį jaučiame toje vietoje? O gal tai dvasinė būsena? Kaip siejasi namai, kuriuose gyvename, su mūsų vidinių namų vaizdiniais? Atsakymus į šiuos klausimus padės rasti knyga „Namų psichologija“. Tai išsami studija, kurioje visiems suprantamai ir kartu giliai apie namus kalbama iš įvairiausių, kartais netgi labai netikėtų perspektyvų. Namai čia – nuolat besikeičiantys, nuostabą keliantys ir kartu labai savi: ne tik prieglobstis, bet ir gyvenimo kūrybos erdvė.

Kviečiame į susitikimą su knygos „Namų psichologija“ autorėmis Egidija Šeputytė - Vaitulevičiene ir Irma Skruibienė.
Gegužės 25 d. (šeštadienį) 15.00 val. Klaipėdos H. Manto g. 9 VAGA knygyne - kavinėje. Renginys vyks Musangas kavos skrudinimo namai erdvėje.
Renginys nemokamas! Jo metu bus fotografuojama.

Knygos „Lietuvos gaspadinė“ pristatymas Anykščiuose

„Šiais laikais nemažai diskutuojame apie Lietuvos virtuvę, lietuvišką gastronominį tapatumą. Dažnas klausiame, kokie gi tie tikrieji lietuviški patiekalai? Jei ne cepelinai, ne kugelis ir ne bulviniai blynai, tada kas? Ši knyga – tarsi lietuviškos virtuvės fotografija, parodanti ją tokią, kokia ji buvo iki bulvinių patiekalų paplitimo“, – sako R. Laužikas.

Kviečiame į Liudvikos Didžiulienės-Žmonos knygos „Lietuvos gaspadinė, arba Pamokinimai, kaip prigulinčiai suvartoti Dievo dovanas“, papildytos Rimvydo Laužiko ir Anželikos Laužikienės komentarais, pristatymą. Gegužės 3 d., 18 valandą, Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka

Sužinokite Lietuvos gastronomijos ištakas! Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama.

Knygos pristatymas: „Žalio turisto užrašai“

Žurnalistės, menininkės Rasos Rožinskienės knyga „Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save“ – tai gyvas ir šmaikštus pasakojimas apie moterį, nukeliavusią į kitą pasaulio kraštą, kur tenka kovoti su kompleksais, įveikti žmogiškus trūkumus ir iš kone kasdien iš naujo lipti per save.
„Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save“ – pirmoji Rasos Rožinskienės knyga. Kelionių žurnalistikos konkurse „Kolumbas LT“ ši knyga pelnė apdovanojimą kaip „Metų kelionės istorija“.

Renginys nemokamas! Jo metu bus fotografuojama.

Daugiau apie renginį >>

Grįžti į pradinį puslapį