online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Renginiai ir konkursai

Dvasinės praktikos svarba ir šiuolaikinis gyvenimo ritmas

Kiekviena į Žemę ateinanti dvasinė praktika atitinka to meto žmogaus suvokimo lygį, jo būsenas ir energetiką. Anksčiau žmonės gyveno švaresnėje aplinkoje, nepatirdami tokio intensyvaus psichologinio krūvio. Šiandien žmogaus gyvenimas yra perkrautas – ne tiek fiziškai, kiek psichiškai ir emociškai. Dauguma žmonių neturi nei laiko, nei įgūdžių save harmonizuoti, nurimti ir atgauti fizines ir psichines jėgas po darbo dienos.
Reiki – tai labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema, pasiekusi mus iš amžių glūdumos. Reiki – japonų kalbos žodis, sudarytas iš dviejų dalių. Skiemuo „Rei“ atspindi metodo universalumą ir apima Dvasios bei Sielos lygmenį. Skiemuo „Ki“ reiškia gyvybinę energiją. Taigi, „Reiki“ – universali gyvybinė energija. Šios sistemos pagrindas užgimė Tibete, iš kur ji paplito senovės Egipte, Graikijoje, Indijoje, Kinijoje ir Japonijoje. Praėjusio amžiaus pradžioje šį metodą naujam gyvenimui prikėlė japonas gydytojas Mikao Usui.

Pristatoma knyga yra Reiki praktinis vadovas, kuriame išsamiai aprašoma Reiki savigydos sistema bei aprašomos individualios praktikos. Pateikiamos unikalios meditacijos, žmogaus energetinė struktūra, dvasinė filosofija ir rytų išminis.

Apie autorių:
PROF.AKAD. HARPREET SINGH HEERA
Tarptautinės organizacijos "Advance Natural Healing System" USUIS SHIKI RYOHO vadovas, gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, 36 Reiki krypčių meistras bei Ajurvedos ir netradicinės medicinos gydytojas. 2011 metais dr. Harpreet Singh Heera buvo suteiktas netradicinės medicinos gydytojo, o 2012 metais – gydytojo sanologo vardas.

Renginys knygyne VAGA PPC Ozas 01.19 > https://www.facebook.com/events/2499784703597772/

Renginys knygyne VAGA PLC Mega 01.20 > https://www.facebook.com/events/2461691774069154/

Suplanuokime sėkmę

Sausio mėnesį visi susimąstome apie tai, ko norėtume pasiekti naujais metais. Kokius tikslus ir veiksmus sau susiplanuoti, kad tai turėtume.
Šioje Sėkmės pamokoje - ugdomojo kalendoriaus pristatymas ir sėkmės algoritmai 2020 m. keliui. Kaip savo vizijos galia ir mažų žingsnelių meno išmintimi pasiekti tai, ko geidžia širdis ir keliauti pasitikint savo ėjimu, norais ir savimi.

Renginio vedėja - Virginija Dambrauskienė. Motyvatorė ir įkvėpėja, saviugdos trenerė, projektų vadovė. Autorinių programų, seminarų ir metodikų autorė. VŠĮ „Pajautos grupė“ steigėja ir vadovė.
Konsultuoja asmeniškai ir veda seminarus strateginio gyvenimo planavimo, pašaukimo, talentų vadybos klausimais.

OZAS VAGA knygyne, sausio 16 d., 18.30 val. Renginys nemokamas > https://www.facebook.com/events/2583480161898463/

PLC Mega VAGA knygyne, sausio 23 d., 18.30 val. Renginys nemokamas > https://www.facebook.com/events/2562468314078662/

 
Skaitytojų klubas "Skaitymai tarp eilučių"

Gruodžio 5d. visus kviečiame jau į trečią skaitytojų klubo „Skaitymai tarp eilučių” susitikimą, kurio metu aptarsime Emily St. John Mandel knygą „Vienuolikta stotis”. Susitikimo metu diskusiją moderuos tinklaraščio ką skaitai? autorė, Vilniaus universiteto literatūros studijų doktorantė Eimantė Liubertaitė.
Daugiau apie skaitytojų klubą „Skaitymai tarp eilučių” >> https://www.facebook.com/events/934265380239979/
Visų labai laukiame!

Jurgos vinilo plokštelės „+37° (Goal of Science)“ pristatymas

Bro,

Kūrybinio karščio pilnas „+37° (Goal of Science)“ prieš dešimt metų pasiekė Jūsų širdis. Prieš kiek daugiau nei mėnesį, minint šį nuostabų jubiliejų, atkeliavo ir šio rinkinio paveikslinė vinilinė plokštelė. O dabar Jus kviečiu pažinti prieš dešimtmetį sukurtus kūrinius dar geriau. Susitikime, pasikalbėkime, išgerkime puodelį kavos. Pažadu apie „+37° (Goal of Science)“ plokštelę papasakoti dar išsamiau ir širdingiau. Lauksiu Jūsų visų gruodžio 5 dieną, 18:30 val. Knygynų tinklas VAGA knygyne - kavinėje The Gallery CAFÉ, kuriuos rasite PC G9.

Šilčiausi linkėjimai,

Jurga

Kalėdinės eglutės žaisliukų dirbtuvėlės

Visada smagu namus puošti savo gamintais kūriniais. Kalėdinius eglutės žaisliukus mielai gamina tiek vaikai, tiek suaugę. Juk čia galima visiška laisvė! Nuo estetiško rimto meno kūrinio iki vaikiškai juokingos šėlionės. Kviečiame šeimas pabūti kartu ir sukurti savo eglutės žaisliuką! Žaisliukus gaminsime iš įvairiausių priemonių - tiek gamtinių (kankorėžiai, gilės, alksnio vaisiai, medvilnės ankštys, kėnio, tujos šakelės), tiek naudosime įvairiaspalves dekoracijas. Visų laukiame PC OZAS įsikūrusiame knygyne VAGA gruodžio 1 d. 12 valandą.

Daugiau apie renginį >> https://www.facebook.com/events/798782787244518/

Grįžti į pradinį puslapį