online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Žiniasklaidos veidas: kas ką formuoja?

 

27 metai – tiek laiko Lietuvos žiniasklaida yra laisva ir per tiek laiko pasikeitė ne tik ji, bet ir santykis su visuomene. Modernėjimas, Vakarų valstybių įtaka ir noras tobulėti turėjo nemažai teigiamos įtakos, tačiau nuolatinis skubėjimas, bandymas įtikti, milžiniškas informacijos kiekis atnešė naujų iššūkių ir problemų žiniasklaidai. Diskusijos metu ieškosime atsakymų, kaip spręsti iškilusias problemas ir išsaugoti kokybišką žiniasklaidą:
Milžiniškas naujienų srautas: kaip nepasiklysti?
Kas dominuoja, visuomenės paklausa ar žiniasklaidos pasiūla?
Kaip tinkamai panaudoti socialinius tinklus ir atskirti teisingas naujienas?
Ar tiriamoji žurnalistika yra įsitvirtinusi Lietuvoje ir kokia jos ateitis?
Multimedijos projektų populiarumas, svarba ir galimybės?

Diskusijos dalyviai:
Dovydas Pancerovas – 15min.lt tyrimų žurnalistas, publicistas;
Paulius Gritėnas – 15min.lt aktualijų žurnalistas ir politikos komentatorius;
Pašnekovai sąrašas bus papildytas. 

Moderuoja – VU Žurnalistikos Instituto studentė Beatričė Bankauskaitė

Veido analizė su fenotipologu Giedriumi Švetkausku

 

Nuo senų laikų žmonės sąmoningai ar ne, vieni kitus visų pirma linkę vertinti pagal išvaizdą. Per pirmąsias pažinties, užmegzto akių kontakto sekundes susikuria pirmasis įspūdis, kurį papildo, tačiau nepakeičia tolesnės kalbos, diskusijos bei apgalvotas savęs pristatymas. Pažvelgę į kito veidą neretai taikome įvairius epitetus, apibūdinančius ne nosį ar akis, o būtent asmenybės bruožus. Tikrai dažnai tenka girdėti: „Šis žmogus atrodo geras“, arba „jaučiu, jog su juo reikia elgtis atsargiai.“ Tokie vertinimai neretai pagrįsti intuicija, todėl neapsaugo nuo apsirikimo.  Šį netikslumą puikiai išsprendžia charakterio analizės technologija pagal veido bruožus – fenotipologija.

Veidotyra – tai mokslas, kurio pagalba, analizuojant žmogaus veido bruožus, atskleidžiamas jo charakteris, įgimti talentai, įgyti gabumai, sveikatos būklė, ateities elgesio modelis tam tikrose situacijose.

VAGA, bendradarbiaudama su fenotipologu Giedriumi Švetkausku, fenotipologijos autoriaus Marko Lučino seminarų organizatoriumi, lojaliems klientams suteikia unikalią galimybę geriau pažinti save!

Siųskite el. paštu giedrius.svetkauskas@vivapersona.lt geros kokybės savo veido nuotrauką kartu su pirkimo kvitu ir sužinokite 3 savo charakterio bruožus, kuriuos lemia Jūsų prigimtinis charakteris.

Giedrius Švetkauskas – profesionalus fenotipologas, „Viva persona“ seminarų organizatorius bei pranešėjas saviugdos temomis, pateikiantis asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu suinteresuotiems žmonėms unikalias savęs ugdymo žinias.

Akcijos pasiūlymas galioja iki gegužės 31 d.!

Pakalbėkime apie priklausomybes

Apie ką pirmiausia pagalvojate išgirdę žodį „priklausomybė“?

Kaip įsivaizduojate priklausomą žmogų?

Kokia yra riba tarp įpročių, eksperimentavimo ir priklausomybės?

Nuo ko galime būti priklausomi?

 

Klausimų kyla išties daug, todėl kviečiame pakalbėti apie priklausomybes.

Apie priklausomybes jums pasakos ir diskusijoje dalyvaus:

* Knygos „Priklausomybių anatomija“ autorė psichologė dr. prof. L. Bulotaitė, kuri atskleis šios temos subtilybes ir plačiau apžvelgs priklausomybę nuo darbo.

* Šeimos gydytoja V. Andrejevaitė, kuri Vilniaus visuomenės sveikatos biure veda paskaitas ir grupinius užsiėmimus norintiems mesti rūkyti. Gydytoja papasakos apie priklausomybę nuo tabako ir pasidalins praktiniais patarimais.

* Vaikų ir paauglių psichiatrė, suaugusiųjų prichoterapeutė D. Mickevičiūtė papasakos apie „šiuolaikines“ priklausomybes – internetą ir žaidimus.

* Psichologė D. Voitenko supažindins su priklausomai asmenybei būdingais bruožais.

* Žmogus, patyręs nepriklausomybę, pasidalins asmeninėmis patirtimis.
 

Klausimus renginio dalyviams galės užduoti ir auditorija.

Diskusiją moderuos N. Čėnaitė. Renginį organizuoja Jaunimo sveikatos centras Antakalnio poliklinikoje.

Grįžti į pradinį puslapį