online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Renginiai ir konkursai

Diskusija: praskleidžiant šydą - knygnešio dalia.

Minėkime knygnešio dieną kartu!
Ar dažnai susimąstome apie knygos reikšmę savo kasdienybėje? O apie laisvą žodį?..
Prieš daugiau nei 100 metų Lietuvos žmonės tokios prabangos neturėjo. Knygnešių dėka, dabar, kiekvienas iš mūsų, turime galimybę prisiliesti prie lietuviško žodžio.

Kviečiame peržiūrėti trumpametražį filmą ,,Lietuviškos spaudos draudimas ir tautinis atgimimas 1864-1904” ir pažvelgti į viską iš istorinės pusės. Drauge su rašytoja-poete Danute Blėkienė padiskutuoti apie šių dienų laisvos spaudos reikšmę mūsų visuomenėje.
Diskusiją moderuoja Evelina Černiauskaitė.
Renginys NEMOKAMAS! Jo metu bus fotografuojama.

Knyga „Vienumos metas“. Keliauti vienam: iššūkiai ir atradimai

Ar keliavimas vienam kelia tau didžiulę baimę? O gal esi tas, kuris nori keliauti vienas, tačiau vis dar dvejoji, ar verta?
Kviečiame į Stephanie Rosenbloom knygos „Vienumos metas“pristatymą – diskusiją!

Kovo 18 d. 18 val. PLC Mega VAGA knygyne turėsite galimybę pavartyti dar neliestus knygos „Vienumos metas“ puslapius ir išgirsti kelionių istorijas bei patirtis iš pačių tikriausių solo keliautojų:Kristina Kupryte; Audrius Kleismantas; Paulina Kleizaitė; Mykolas Kulakauskas.
Diskusiją moderuos Jonas Jačiunskis.

Knygos „Lietuvos gaspadinė“ pristatymas Panevėžyje

„Šiais laikais nemažai diskutuojame apie Lietuvos virtuvę, lietuvišką gastronominį tapatumą. Dažnas klausiame, kokie gi tie tikrieji lietuviški patiekalai? Jei ne cepelinai, ne kugelis ir ne bulviniai blynai, tada kas? Ši knyga – tarsi lietuviškos virtuvės fotografija, parodanti ją tokią, kokia ji buvo iki bulvinių patiekalų paplitimo“, – sako R. Laužikas.

Susidomėjote? Kviečiame į Liudvikos Didžiulienės-Žmonos knygos „Lietuvos gaspadinė, arba Pamokinimai, kaip prigulinčiai suvartoti Dievo dovanas“, papildytos Rimvydo Laužiko ir Anželikos Laužikienės komentarais, pristatymą kovo 20 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės - Bitės viešojoje bibliotekoje.

Miesto minimalisčių istorijos

Urban Earth Lovers Lietuva įkūrėjos Laura ir Miglė dalinsis asmeninėmis (ne)sėkmės istorijomis apie aplinkai draugišką ir minimalistinį gyvenimą mieste:
- Kaip kompostuoti 50 kv. m. Kauno senamiesčio bute?
- Kaip sumažinti savo spintą iki 33 drabužių?
- Kaip atsisakyti plastikinių šiaudelių ir vienkartinių produktų?
- Kaip sukurti sveiką harmoniją tarp savo poreikių ir gamtos?

Daugiau - yra mažiau! Atsisakius nereikalingų daiktų ir jausmų galime savo gyvenime palikti daugiau vietos veikloms ir žmonėms, kurie tikrai yra mums svarbūs.

Pranešimo temos:
Kodėl minimalizmas? Kodėl gamtai draugiškas gyvenimas? Kaip tai mus pakeitė?
Nepavykę eksperimentai ir sėkmės istorijos.
Ką kiekvienas iš mūsų (klausytojų) galime padaryti šiandien?

Renginys nemokamas! Susitikime kovo 23 d. 18 val., PLC MEGA VAGA knygyne.
Renginio metu bus fotografuojama.

Paskaita: kaip atpažinti ir ištrūkti iš toksiškų santykių?

Viena iš svarbiausių gyvenimo sudedamųjų dalių yra malonūs santykiai su žmonėmis, kurie mums rūpi ir kuriuos mylime, taip pat ir su tais, kurie myli mus. Didžioji dalis gyvenimo laimės ir nelaimių kyla iš jūsų santykių su kitais, tik šie santykiai parodo jūsų asmenybės brandą. Vis dėlto daugybė žmonių būna romantiniuose, draugiškuose ir profesiniuose santykiuose, kuriuose yra daug melo, nepagarbos ir destrukcijos..
Būtina registracija - https://goo.gl/forms/lH9R1kBGTL02cJIF2
Lektorius Augustinas Rotomskis

Daugiau apie renginį knygyne VAGA PPC OZAS Facebook puslapyje >>Knygynų tinklas VAGA

Grįžti į pradinį puslapį