online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Renginiai ir konkursai

Maisto mados

Maloniai praleiskime laiką su maistu, pokalbiais, gera nuotaika ir atsinaujinusiu žurnalu Verdu ir kepu. Pirmieji išgirskite, kokį žingsnį ryžosi žengti žurnalo kūrėjai ir apie kokį maistą jie nuo šiol rašys.

Mylime save ir savo artimuosius, tad stengiamės ne tik skaniai pagaminti maistą, bet kartu gaminti jį taip, kad būtų ir sveikas, ir patrauklus. O ar gali maistas būti madingas? Tad kalbėsimės apie madingą maistą, skonius, paprastus, bet efektingus kulinarinius triukus – nes nėra neįmanomų dalykų su Virtuvės mitų griovėjais ir Elżbieta Monkiewicz, žurnalo „Verdu ir kepu“ vyr. redaktore, „VirK akademijos“ mokytoja, kulinarinių knygų autore.

RENGINIO DATA: 2018 rugsėjo 27 d. 12 val.
RENGINIO VIETA: Knygynas VAGA PC SAULĖS MIESTAS
Laukiame visų - renginys nemokamas!


 

Šimtmečio veidai: kokias lyderio savybes turite jūs?

Pirmadienio vakarą knygyne - kavinėje „Draugystė“ smalsiai pavartysime ne knygas, o pažvelgsime į žmonių veidus. Kokias charakterio savybes koduoja žymių Lietuvos lyderių veidai, ir kokiais istorijos vingiais išvagotas lietuvių tautos „veidas“?

Seminaro-diskusijos metu pažvelgsime į Lietuvai svarbaus šimtmečio žymių lyderių veidus, kuriais lietuviai pasitikėdavo ir gerbdavo anksčiau bei diskutuosime, kokias asmenybes iškeliame į lyderio pozicijas šiais laikais, analizuosime, ką sako lyderių veidai ir jų rašto darbai. Sekundės greičiu galėsite sužinoti, ką aplinkiniams sako jūsų veidas, kokias lyderio savybes turite jūs. Gal paaiškės, kad Jūsų charakteris artimas Antanui Smetonai ar Juozui Miltiniui? O gal galėtumėte būti šių laikų Šatrijos Ragana arba Salomėja Nėris?

Fenotipologijos, semiotikos ir literatūrologijos mokslų sintezės rezultatas gali būti intriguojantis ir stebinantis! Bet jo nesužinosite, jei nesudalyvausite šioje įdomioje diskusijoje. Taigi, laukiame Jūsų!

Seminaro - diskusijos dalyviai:
Giedrius Švetkauskas - fenotipologijos ekspertas, Marko Lučino seminarų organizatorius („Viva persona“).
Agnė Ambrazaitė – lietuvių filologijos ir filosofijos bakalaurė savo žinias gludinusi ne tik Lietuvos Alma materyje, bet ir kaimyninėje bei giminingoje Lenkijoje. Antrus metus tyrinėjanti prasmę ir reikšmę Algirdo Juliaus Greimo pramintais semiotikos mokslo keliais. Merginą labiausiai žavi XX a. pr. literatūra ir kultūriniai virsmai.
Seminaro vedėjas: Saulius Bagdonas – šmaikštus ir atviras renginių vedėjas ir lektorius („Komandos architektai“, „Renginių virtuozai“). Diskusijos iniciatorius: Jolita Lukinych – staigmenų ekspertė („Staigmenų ekspertai“).

Renginio data: rugsėjo 24 d. 19 val.
Renginio vieta: VAGA knygynas - kavinė „Draugystė“, Gedimino pr. 2

Renginys NEMOKAMAS, jo metu bus fotogratuojama.

Tegul muzika ir eilėraščiai skamba garsiai!

Kviečiame rugsėjo 25 d. (antradienį) 19.00 val. susitikti Vagos knygyne-kavinėje Draugystė ir susipažinti su Mažena Mackoit Sinkevičienė – fizikos doktorante ir rašytoja.

Maženos knygos – eilėraščių rinkiniai. Trumpi reportažai apie šiuolaikinį pasaulį ir jautrumą, paremti tikrų faktų perdavimu, o ne svajonėmis. Jaunos rašytojos knygų temos: meilė, kosmosas, draugystė, simbolizmas. Kai kuriuose eileraščiuose Mažena pasitelkia matematiką ir fiziką kaip įrankį.

Renginio metu autorė mėgsta įtraukti dalyvius – perleidžia skaitymą. Kiekvienas eilėraštis turi savo istoriją, todėl pristatydama juos Mažena pasidalina mintimis ir samprotavimais, užduoda klausimų - kviečiame aktyviai įsitraukti į diskusiją. Taip pat išgirsime dainuojamosios poezijos atlikėją Joaną Zavalską.

Visų norinčiųjų lauks ir rašytojos autografai.

Renginys NEMOKAMAS!
Jo metu bus fotogratuojame.

Seminaras: kaip geriau jaustis ir gyventi laimingą gyvenimą?

Svarbiausioji laimės ir sėkmės prielaida yra dvasinė ramybė, kuri turėtų būti pagrindinis mūsų pastangų tikslas. Kai svarbiausias gyvenimo tikslas yra vidinė ramybė ir visi kiti gyvenimo tikslai dera su šiuo tikslu, būname laimingi ir mus lydi asmeninė sėkmė.
Gebėjimas pasiekti ir išlaikyti dvasinę ramybę yra asmenybės brandos matas. Vidinės ramybės priešprieša yra destruktyvūs jausmai, kurie grobia ramybę, laimę ir netgi sveikatą. Šie negatyvūs jausmai apkartina ir trumpina gyvenimą. Siekiant gyventi laimingesnį gyvenimą reikia suprasti savo emocijų priežastis ir išmokti keisti destruktyvias emocijas į adekvatesnes situacijai.

Norinti geriau valdyti savo emocijas reikia ugdyti emocinį intelektą. Beveik šimtmetį buvo manoma, kad svarbiausias veiklos sėkmę lemiantis veiksnys yra mūsų analitiniai gebėjimai (IQ arba intelektas). Tačiau mokslininkus ir praktikus nuolat jaudino keistokas faktas: kodėl žmonės su vidutiniu intelektu gyvenime ir veikloje beveik 70 procentų atvejų pasiekia aukštesnių rezultatų, nei turintys aukštesnį už vidutinį intelektą? Atrasta, jog egzistuoja emocinis intelektas, kuris paaiškina šį neatitikimą ir paneigia įsitikinimą, kad svarbiausias veiklos sėkmę lemiantis veiksnys yra mūsų protiniai gebėjimai. Ir daug svarbesnės ir džiugesnės žinios – nustatyta, kad emocinis intelektas gali būti lavinimas!


SEMINARO TIKSLAS
Lavinti gebėjimą atpažinti savo ir kitų emocijas, suprasti šių emocijų siunčiamą informaciją ir išmokti keisti destruktyvias emocijas į adekvatesnes situacijai.
DALYVAVĘ SEMINARE: Supras emocijų priežastis ir gaus praktinių įgūdžių, kaip keisti emocijas ir gyventi laimingesnį gyvenimą.


Pagrindinės temos:
1.Emocijos
Kas yra emocijos? Kas yra emocinis intelektas?
Kaip atpažinti patiriamas emocijas? Kūno skenavimo pratimai praktikoje
2.Emocijų keitimas
Kaip keičiant mąstymą geriau jaustis? KET metodai praktikoje.
Kaip keičiant įpročius geriau jaustis? Dialektinės terapijos metodai praktikoje.

LEKTORIAI
Ugnė Juodytė - psichologė (geštalto psichoterapijos praktikė), sertifikuota koučingo specialistė (ICF), lektorė. Galimybių akademijos bendraįkūrėja. Karjeros stovyklų organizatorė.
Daugiau nei 10 metų dirbanti ugdymo srityje sukaupė patirtį apie tai, kaip žmonės eina link pokyčių, priima sprendimus, keičiasi ir mokosi.
Augustinas Rotomskis - psichologas, verslo analtikas ir konsultantas. Daugiau nei 5 metus vykdo asmenų ir organizacijų tyrimus, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja asmeninio tobulėjimo klausimais.

 

Renginio data: 2018 09 29 16 val.
Renginio vieta: Knygynas VAGA, esantis PLC MEGA
Renginys nemokamas.
Būtina registracija: goo.gl/Gn5QMV

PeopleSmart: Kaip bendrauti su bet kuo
Viena svarbiausių gyvenimo sudedamųjų dalių yra malonūs santykiai su žmonėmis. Didžioji dalis gyvenimo laimės ir nelaimių kyla iš jūsų santykių su kitais.
Vienas svarbiausių laimingo ir sėkmingo žmogaus bruožų yra tai, jog jis sugeba pradėti ir išlaikyti ilgalaikius draugiškus ir intymius santykius su kitais žmonėmis. Jūsų asmenybės esmė atsiskleidžia tik tada, kai esate santykyje su kitu ir prasmingai bendraujate. Mūsų santykių kokybė parodo jūsų asmenybės brandą ir lemia mūsų laimę
Šių praktinių mokymų tikslas:  Lavinti gebėjimus keisti savo mąstymą ir elgesį, jog geriau suprasti kitus ir efektyviau kurti santykius.
Dalyvavę šiuose mokymuose: Įgis praktinių įgūdžių, kaip geriau pažinti kitus ir sutarti su kitais.
 
Pagrindinės temos:
 • Emocinio intelekto samprata. Kas yra emocinis intelektas ir kaip jis susijęs su darniais santykiais
 • Tarpasmeninis intelektas.Kas yra tarpasmeninis intelektas? Testo atlikimas.
 • Kitų žmonių pažinimo priemonės ir informacijos šaltiniai.
 • Priežastys, kodėl nesuprantame vieni kitų ir kaip jas įveikti.
 • Kitų asmenų suvokimo kategorijos. Tipologijos paaiškinančios asmens elgesį.
 • Patyriminė užduotis, jog geriau pažinti save ir kitus.
 • Pokalbio strategijos
  - Kaip bendrauti su skirtingais žmonėmis.
  - Kaip paremti ir palaikyti skirtingus žmones.
  - Kaip daryti įtaką skirtingiems žmonėms.
  - Praktinės sesijos, kaip bendrauti ir bendradarbiauti su kitais.
 • Apibendrinimas. Klausimų ir atsakymų sesijos metu gausite atsakymus į jums asmeniškai rūpimus klausimus mokymų temomis.
RENGINYS NEMOKAMAS būtina registracija: goo.gl/4NnzL7
RENGINIO DATA: rugsėjo 15 d. 16 val.
RENGINIO VIETA: PPC OZAS, knygynas VAGA

 
Grįžti į pradinį puslapį