online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Skaitytojų klubas „Nieko rimto“

Skaitytojų klubas „Nieko rimto“ vieną kartą per mėnesį kelsis gyvam susitikimui į knygyną „Vaga“ Gedimino pr. 2. Sutikimo metu aptarsime vieną konkrečią knygą, kuri bus parinkta iš anksto. Užsukite, jeigu skaitote knygas, jeigu jas vartote ar jeigu tiesiog norite pradėti skaityti. Jaukiai pakalbėsime.

Daugiau informacijos:http://goo.gl/9n7aL1

 

Mokyklinė mugė

 

Kelias į mokyklą prasideda knygynuose VAGA, kuriuose ypač platus raštinės reikmenų bei mokyklinės literatūros asortimentas. Daugybė dailių sąsiuvinių, pieštukų, pratybų, saugią kelionę į mokyklą užtikrinančių atšvaitų, žaismingų užrašų knygelių bei kitų nuo mokymosi neatskiriamų daiktų  laukia Jūsų!

Iki pasimatymo mokyklinėje mugėje rugpjūčio 16 – rugsėjo 19 d.!

Meno terapijos dirbtuvės

Meno terapija – lyg ir girdėta, lyg ir matyta kažkur, bet vis kyla klausimų… Kas tai? Kuo ji ypatinga? Kaip tai vyksta? Ir ar tikrai galima kažką sužinoti apie žmogaus asmenybę iš piešinio?
Į šiuos ir kitus jūsų klausimus atsakys meno terapeutė Dalia Stiklerienė!

Kviečiame dalyvauti meno terapijos užsiėmime nemokamai!

Laikas:

Rugpjūčio 24 d. 18:00–19:30

Vieta:

PPC OZAS, knygynas VAGA

Perkant leidyklos „Lapas“ knygą – dovana!

 

Skubame pranešti džiugią naujieną apie specialų vasaros pasiūlymą visiems knygų mylėtojams. Tik liepos-rugpjūčio mėnesiais, perkantys bet kurią leidyklos „Lapas“ knygą, dovanų gaus išskirtinį atviručių rinkinį.

Akcija galioja visuose knygynų tinklo VAGA knygynuose. Apie atvirukų rinkinius klauskite personalo!

Paskubėkite ir ypatingais atvirukais pradžiuginkite ne tik save, bet ir artimiausius žmones!

Veido analizė su fenotipologu Giedriumi Švetkausku

 

Nuo senų laikų žmonės sąmoningai ar ne, vieni kitus visų pirma linkę vertinti pagal išvaizdą. Per pirmąsias pažinties, užmegzto akių kontakto sekundes susikuria pirmasis įspūdis, kurį papildo, tačiau nepakeičia tolesnės kalbos, diskusijos bei apgalvotas savęs pristatymas. Pažvelgę į kito veidą neretai taikome įvairius epitetus, apibūdinančius ne nosį ar akis, o būtent asmenybės bruožus. Tikrai dažnai tenka girdėti: „Šis žmogus atrodo geras“, arba „jaučiu, jog su juo reikia elgtis atsargiai.“ Tokie vertinimai neretai pagrįsti intuicija, todėl neapsaugo nuo apsirikimo.  Šį netikslumą puikiai išsprendžia charakterio analizės technologija pagal veido bruožus – fenotipologija.

Veidotyra – tai mokslas, kurio pagalba, analizuojant žmogaus veido bruožus, atskleidžiamas jo charakteris, įgimti talentai, įgyti gabumai, sveikatos būklė, ateities elgesio modelis tam tikrose situacijose.

VAGA, bendradarbiaudama su fenotipologu Giedriumi Švetkausku, fenotipologijos autoriaus Marko Lučino seminarų organizatoriumi, lojaliems klientams suteikia unikalią galimybę geriau pažinti save!

Siųskite el. paštu giedrius.svetkauskas@vivapersona.lt geros kokybės savo veido nuotrauką kartu su pirkimo kvitu ir sužinokite 3 savo charakterio bruožus, kuriuos lemia Jūsų prigimtinis charakteris.

Giedrius Švetkauskas – profesionalus fenotipologas, „Viva persona“ seminarų organizatorius bei pranešėjas saviugdos temomis, pateikiantis asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu suinteresuotiems žmonėms unikalias savęs ugdymo žinias.

Akcijos pasiūlymas galioja iki rugpjūčio 31 d.!

Grįžti į pradinį puslapį