online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Kiekvieną kovo mėnesio trečiadienį ( 1, 8, 15 ir 22 dienomis) 18.30 knygyne VAGA (PPC „Ozas“) kviečiame sudalyvauti unikaliame projekte „Teatralizuoti protmūšiai apie Lietuvą“.  Projektas "Protų kovos "Vagos" knygynuose: Nuo Lietuvos valstybės atkūrimo iki atkurtos valstybės šimtmečio - tai analogų šalyje neturintis projektas! Atraskime, prisminkime Lietuvą per vienus svarbiausių jos etapų ("Lietuva 1918 - 1939 metais", "Lietuva 1939 - 1959 m. karas, pokaris, tremtys", Lietuva 1959 - 1990 m. kelias į laisvę", Lietuva 1990 - 2017 m. Lietuvos valstybė ant šimtmečio slenksčio") smagiu ir nekasdienišku būdu - teatralizuotų protmūšių metu!

Tai patrauklus būdas pasiruošti brandos egzaminams, kartoti jau išmoktą medžiagą.

Knygynų tinklas VAGA kartu su meno namais "House of Puglu" padedamas Lietuvos kultūros ministerijos kviečia kiekvieną kovo trečiadienį praleisti kartu!Dalyvauti kviečiame visus NEMOKAMAI, tačiau būtina registracija adresu projektai@vaga.lt (komandos maksimalus skaičius - 5 asmenys)

Nugalėtojų laukia knygynų tinklo VAGA partnerių prizai! Susitikime!

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba , Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Leidyklos „Vaga“ renginių programa

Šių metų vasario 23-26 dienomis visa Lietuva būriavosi Litexpo rūmuose, mat vyko jau 18-oji Vilniaus knygų mugė!

Visą ilgą, bet, tikimės, neprailgusį savaitgalį kvietėme į įvairiausius renginius, o dabar siūlome pasidairyti po mūsų surinktus įspūdžius.

 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Knygos „Pragaro ambulatorija“ pristatymas

Vasario 9 dieną (ketvirtadienį), 19 val. knygyne VAGA (PLC „Mega“) vyks TOP 10 karaliaujančios Andriaus Černiausko knygos „Pragaro ambulatorija“ pristatymas!

Andrius Černauskas (g. 1989) – skubiosios medicinos gydytojas rezidentas. Gimęs, augęs ir mokyklą baigęs Tauragės krašte, medicinos mokslo žinių ir praktikos sėmėsi iš Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo žmonių. Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. “Pragaro ambulatorija” – knyga apie Skubiosios pagalbos skyrių. Vietą, į kurią niekas nenori patekti. Vietą, kurioje gyvenimas verda dieną ir naktį. Vietą, iš kurios galite išeiti džiūgaudamas, kad viskas gerai ir diagnozė ne tokia baisi, kaip atrodė, arba sulinkęs po gąsdinančios žinios našta. Ten kraujas, aimanos, nuogąstavimai, įsivaizduojamos ir tikros ligos, lūžiai… Ir gydytojai.

Apie tai renginyje! Laukiame Jūsų!

 

 

Knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas!

Vasario 20 dieną (pirmadienį), 19 val. knygyne VAGA (PPC „Ozas“) ir vasario 21 dieną (antradienį), 19 val. knygyne VAGA (PLC „Mega“) vyks kunigo Algird Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas.

„Žmogaus ir Dievo metai“ – liturginių metų pamokslų ciklas. Remdamasis Šventuoju Raštu ir interpretuodamas jo fragmentus autorius kalba apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidžia pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėsto tikėjimo tiesas. Liturginiai metai – tai kasmet pasikartojantis Dievo ir žmogaus gyvenimo ciklas. Prasideda puošniu pasiruošiamuoju advento laikotarpiu ir baigiasi Kalėdomis – Dievo ir žmogaus gimimu mūsų sielose, kur esame tik mes, nuogi ir pažeidžiami, kažkur palikę savo tobulybės įvaizdžius. Liturginis laikas teka ir bręsta per įvairius kasdienius ir nepaprastus gyvenimo įvykius. Eina asketiškos gavėnios dykuma – tai palaiminimo, širdies ir minčių apsivalymo metas, kulminuojantis per šv. Velykas, vedančias Žmogaus Sūnų per mylimo žmogaus išdavystę, per atstūmimą...

Maloniai laukiame. Renginys NEMOKAMAS.

Diskusija „Ar teatras atviras pabėgialiams?“

Vasario 4 d. (šeštadienį),  16 val. knygyne VAGA (PPC „Ozas“) kviečiame į  diskusiją „Ar teatras atviras pabėgialiams?“ Dalyvaus spektaklio „Europiečiai” režisierius Paulius Ignatavičius, scenografė ir kostiumų dailininkė Goda Palekaitė, aktorė Elžbieta Latėnaitė ir Egdūnas Račius, VDU Regionistikos katedros profesorius, islamo tyrinėtojas, religijotyrininkas. Diskusiją moderuos teatrologė Goda Dapšytė.

Vilniaus mažojo teatro spektaklio „Europiečiai” kūrybinė komanda kviečia į susitikimą / diskusiją tema, kuri atspindi vieną iš šiandieninės Europos skaudulių – pabėgėlių krizę. Susitikime kalbėsime apie politinių aktualijų atspindį mene, iššūkius ir galimybes su kuriomis susiduria šį rizikingą kelią pasirinkę kūrėjai. Kelsime klausimus, ar visuomenei įdomus politinis, kasdienybės realijoms neabejingas  teatras.

Grįžti į pradinį puslapį