online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Knygos SIERA pristatymas

Knygos SIERA pristatymas
Rugsėjo 14d. (penktadienį) 18 val kviečiame jaukiai praleisti vakarą knygyne, susitikime autore Auste Giedra (Aušra Giedraityte).
 
Knygoje „Siera“ rašytoja unikaliai pateikia savo mintis įvairiomis temomis ir verčia susimąstyti apie mus supantį pasaulį, vertybes, identitetą ir žmogiškumą.
"Austė apžvelgia savo gyvenimą – ne taip, kaip gyvenimas apžvelgia, pamažu mus per save pertempdamas, bet taip, kaip Austė apžvelgia gyvenimą, pamažu mus per jį pertempdama – asmeninį ir universalųjį, sudėtą iš daugelio gyvenimų ir į vieną sulydytą, kad geriau galėtume pajusti mūsų, proto bokštų, svyravimus ir nuopolius arba kitas, kiekvienam, atrodytų, originalias, bet iš tikrųjų visiems tas pačias ir tas pačias keblias ir nepaaiškinamas klaidas.“ – taip apie kūrinį atsiliepia menininkas, rašytojas Ramūnas Jaras.
 
Autorę kalbins bei diskusiją moderuos Raminta Stravinskaitė. Diskusijos metu kviečiame aktyviai įsitraukti ir užduoti klausimus.Taip pat visų norinčiųjų lauks ir rašytojos autografai!
 
Renginys NEMOKAMAS!
Renginio metu bus fotografuojama.
Grįžti į visus renginiai įrašus