online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Manto Karanausko knygos „Mano kelias į sėkmę“ pristatymas

Manto Karanausko knygos „Mano kelias į sėkmę“ pristatymas

„Mano kelias į sėkmę“ - tai 23 įkvepiančios istorijos. Jų herojai – žinomi ir nežinomi mums žmonės, pačių įvairiausių profesijų atstovai nuo žurnalisto, aktorės, gydytojos iki delfinų trenerio, kuriuos vienija tikėjimas, jog jiems pavyko atrasti pasitenkinimą bei džiaugsmą teikiančią veiklą. Kaip jie tai pasiekė? Kaip tampama sėkmingai dirbančiais žurnalistais, lenktynininkais, aktoriais arba žirgų kaustytojais? Kas apskritai lemia žmogaus sėkmę – talentas, atkaklumas ar atsitiktinumas? Į šiuos klausimus atsakymo ėmėsi ieškoti Mantas Karanauskas – smalsus mokytojas, mėgstantis tyrinėti pasaulį, stebėti žmones ir savo atradimais dalintis su kitais.

-->Jei dar nesi tikras, ar eini savo gyvenimo vaga;
-->Jei jauti, kad pasirinktos studijos nekelia tau šypsenos;
-->Jei norisi pačiam paklausti knygos autoriaus, kaip jis atrado savo kelią į sėkmę...

... tuomet šis susitikimas kaip tik tau!

Kartu su knygos autoriumi Mantu Karanausku ir kraštovaizdžio specialiste Agnė Jasinavičiūtė kalbėsime apie jų sėkmės istorijas ir netikėtus gyvenimo vingius. Turi savąją? Tuomet ateik ir pasidalink su visais! Diskusijos moderatorė Erika Danilovaitė.

Iki susitikimo gegužės 21 d. (antradienį) 18 val. PC BABILONAS, knygyne VAGA.
Renginys NEMOKAMAS. Jo metu bus fotografuojama.

Grįžti į visus renginiai įrašus