online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Naglio Bieranco pirmosios knygos pristatymas!

Naglio Bieranco pirmosios knygos pristatymas!

Fotografo, šokėjo, socialinių tinklų žvaigždės, kurį vien „Instagram“ paskyroje seka daugiau nei 230 000 žmonių pirmoji knyga „Ateities žmogaus fenomenas: kaip neknisti sau proto ir džiaugtis gyvenimu“ skirta žmogui, norinčiam keisti savo gyvenimą, norinčiam atsakyti pačiam už savo likimą.

Pristatymo metu Naglis Bierancas pasakos, kaip gimė ši knyga ir kas jį patį paskatino keistis, kaip tapo žinomu ir populiariu socialiniuose tinkluose. Žiūrovai galės užduoti klausimus. Renginį moderuos Virtuvės mitų griovėjai dėjinis lyderis, TV laidų vedėjas ir knygų autorius Alfas Ivanauskas.

„Nesutinku su teiginiu, kad plaukti pasroviui yra lengviausia. Dažniausiai plaukdamas pasroviui vis į kažką atsitrenki. Tave nubloškia neaišku, kur, o kai kada – išmeta į krantą. Tada guli kaip žuvis ir blaškaisi, paskui nurimsti ir nieko nenori. Ši knyga – ne apie tai. Ši knyga – apie tuos, kurie nori plaukti ten, kur nori, išnaudodami srovės jėgą“, - sako knygos bendraautorius, psichologas Tomas Lagūnavičius.
Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama.

Grįžti į visus renginiai įrašus