online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Praktinis seminaras: Protas turi širdį

Praktinis seminaras: Protas turi širdį

 

Viena iš svarbiausių gyvenimo sudedamųjų dalių yra malonūs santykiai su žmonėmis, kurie mums rūpi ir kuriuos mylime, taip pat ir su tais, kurie myli mus. Didžioji dalis gyvenimo laimės ir nelaimių kyla iš jūsų santykių su kitais, tik šie santykiai parodo jūsų asmenybės brandą.
Vienas svarbiausių laimingo ir sėkmingo žmogaus bruožų yra tai, jog jis sugeba pradėti ir išlaikyti ilgalaikius draugiškus ir intymius santykius su kitais žmonėmis. Jūsų asmenybės esmė atsiskleidžia tik tada, kai esate santykyje su kitu ir prasmingai bendraujate.
Vienas iš pagrindinių gebėjimų padedančių kurti darnesnius santykius su kitais yra emocinis intelektas. Kiekvieno žmogaus santykių kokybė priklauso nuo jo gebėjimo suprasti savo ir kitų emocijas bei jas valdyti.
 
Šio praktinio seminaro tikslas - lavinti gebėjimą atpažinti savo ir kitų emocijas, suprasti šių emocijų siunčiamą informaciją ir išmokti keisti destruktyvias emocijas į adekvatesnes situacijai.
Praktinių mokymų metu jūs:
1. Suprasite, kas yra malonūs ir darnūs santykiai.
2. Suprasite, kaip emocinis intelektas yra susijęs su santykių kokybe.
3. Suprasite, kaip atpažinti emocijas ir jų teikiama informaciją apie santykius.
4. Suprasite, kaip pažinti kitus ir suprasti jų emocijų priežastis.
5. Suprasite, kaip užmegzti ir plėtoti santykį su kitu.
Laukiame visų, kurie nori išlaisvinti savo širdį ir patirti malonius santykius, pripildančius gyvenimą laime.
 
Renginys yra NEMOKAMAS. 
 
Seminaro lektoriai:
Aistė Dromantaitė
Socialinių mokslų daktarė, docentė, universiteto dėstytoja, mokymų lektorė, sertifikuota koučingo specialistė (baigė Tarptautinę Lyderystės ir Koučingo mokyklą NovaTerra (Belgija)), teikia individualias koučingo sesijas. Kelių knygų autorė ir bendraautorė ("Organizacinė elgsena", 2012; "Veiksmingos vadybos gairės: teorinės įžvalgos ir Lietuvos organizacijų atvejai : mokslo studija", 2014), įvairių nacionalinių ir tarptautinių mokslo tiriamųjų straipsnių autorė, aktyvi visuomeninės veiklos dalyvė. Daugiau nei 10 metų konsultuoja organizacijas ir asmenis, veda mokymus įvairiomis temomis.
 
Augustinas Rotomskis
Psichologas-verslo konsultantas. Daugiau nei 5 metus vykdo asmenų ir organizacijų tyrimus, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja asmeninio tobulėjimo klausimais.
 
Ugnė Juodytė
Psichologė (geštalto psichoterapijos praktikė), sertifikuota koučingo specialistė (ICF). Daugiau nei 10 metų dirba ugdymo srityje.
Grįžti į visus renginiai įrašus