online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Renginių ciklas TU ESI NUOSTABI

Renginių ciklas TU ESI NUOSTABI

Specialiai Jums - renginių ciklas TU ESI NUOSTABI. Trys vakarai - trys skirtingos temos. Įkvepiančios pranešėjos.

Birželio 7d. mergaitiškai leisime vakarą ir semsimės įkvėpimo mylėti save, jaustis gražiomis, moteriškomis kartu su vizažiste, modeliu Ana Procenko. Ją seka ir į ją lygiuojasi tūkstančiai merginų. Ana dalinsis patirtimi ir atskleis savo sėkmingo, laimingo gyvenimo, moteriškumo paslaptis.

Birželio 14d. seimo nario padėjėja, Jaunųjų Krikščionių demokratų Traptautinė sekretorė Kamilė Šeraitė ir modelis, kūrybiniu rašymu užsiimanti Dovilė Petkevičiūtė patars kaip suprasti, ko nori gyvenime, kaip atrasti širdžiai mielą veiklą ir ką visgi rinktis - sunkų darbą, negailint savo laiko, ar laisvą gyvenimą ieškant savęs.

Birželio 21d. kūno dizaino ir fizinio parengimo trenerė, gatvės šokių trenerė, ekstremalių šokių su ugnimi šokėja Gerda Danylaitė dalinsis patirtimi ir patarimais, kaip gyventi aktyvų, sveiką gyvenimą, maitintis teisingai ir atrasti balansą.

Jūsų laukia įkvepiantys vakarai, smagūs pokalbiai ir partnerių dovanos.

Renginio data: 2018 birželio 7,14,21 d. 19 val.
Renginio vieta: knygynas VAGA PPC OZAS
Renginiai nemokami

Grįžti į visus renginiai įrašus