online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Seminaras apie streso įveiką

Seminaras apie streso įveiką

Renginio data: 2018 gegužės 17 d. 19 val.
Renginio vieta: knygynas VAGA PPC OZAS 3a.
Renginys nemokamas

Svarbiausioji laimės ir sėkmės prielaida yra gebėjimas įveikti kasdienį stresą.

Šiuose mokymuose kalbėsime ir ugdysime gebėjimą tvarkytis su kasdienių problemų keliamu stresu ir destruktyviomis emocijomis. Gebėjimas pasiekti ir išlaikyti dvasinę ramybę yra asmenybės brandos matas. Jei patiriame įtampą, stokojame energijos ir optimizmo mes negalėsime pasidžiaugti kitais dalykais gyvenime (pasiekimais karjeroje, santykiais su artimaisiais ir t.t.). Kai svarbiausias gyvenimo tikslas yra vidinė ramybė ir visi kiti gyvenimo tikslai dera su šiuo tikslu, būname laimingi ir mus lydi asmeninė sėkmė.

Vidinės ramybės priešprieša yra destruktyvūs jausmai, kurie grobia ramybę, laimę ir netgi sveikatą. Šie negatyvūs jausmai apkartina ir trumpina gyvenimą. Siekiant gyventi laimingesnį gyvenimą reikia suprasti savo emocijų priežastis ir išmokti keisti destruktyvias emocijas į adekvatesnes situacijai. Norinti geriau valdyti savo emocijas reikia ugdyti emocinį intelektą.

Beveik šimtmetį buvo manoma, kad svarbiausias veiklos sėkmę lemiantis veiksnys yra mūsų analitiniai gebėjimai (IQ arba intelektas). Tačiau mokslininkus ir praktikus nuolat jaudino keistokas faktas: kodėl žmonės su vidutiniu intelektu gyvenime ir veikloje beveik 70 procentų atvejų pasiekia aukštesnių rezultatų, nei turintys aukštesnį už vidutinį intelektą? Atrasta, jog egzistuoja emocinis intelektas, kuris paaiškina šį neatitikimą ir paneigia įsitikinimą, kad svarbiausias veiklos sėkmę lemiantis veiksnys yra mūsų protiniai gebėjimai (Harvard Business Review, 1998; Forbes, 2014).

Ir daug svarbesnės ir džiugesnės žinios – nustatyta, kad emocinis intelektas gali būti lavinimas!

Šio seminaro tikslas:
Lavinti gebėjimą atpažinti savo ir kitų emocijas, suprasti šių emocijų siunčiamą informaciją ir išmokti keisti destruktyvias emocijas į adekvatesnes situacijai.

Kam skirti mokymai?
Patiriantiems emocinę įtampą;
Dirbantiems įtemptą, stresą sukeliantį darbą
Turintiems miego problemų
Dažnai jaučiantiems nerimą, baimę
Išgyvenantiems sudėtingas gyvenimo aplinkybes

Pagrindinės temos:
1. Kas yra emocinis intelektas?
• Emocinio intelekto sudėtinės dalys.
• Šiuolaikinio žmogaus egzistencinė situacija: „Sveiki atvykę į pragarą“.
• Kaip emocinis intelektas gali padėti gyventi darnų gyvenimą ir užtikrinti sėkmę veikloje?
2. Savęs pažinimas ir savo emocijų bei elgesio reguliavimas.
• Emocijų pažinimas: kokias emocijas patiriame?
• Emocijų prigimtis ir poveikis: kaip atsiranda emocijos, kokią įtaką emocijos daro elgesiui ir mąstymui?
• Kaip tikslingai pasinaudoti emocijų teikiama informacija įvairiose situacijose?
• Minčių ir emocijų ryšys. Vidinės emocinio reagavimo programos keitimas.
• Kūno ir emocijų ryšys. Fizinių patirčių keitimas siekiant geresnės savijautos.
• Išmaniosios technologijos, biofeedback ir kiti metodai, padedantys ugdyti emocinį intelektą.

Lektoriai:
Marius Šulčys
Klinikinis psichologas- mokymų treneris. Specializuojasi emocijų valdymo, streso įveikos ir priklausomybių srityse. Sertifikuotas Mindfulness ir Biofeedback treneris. Daugiau nei 20 metų domisi streso įveikos ir emocijų valdymo tema. Daugiau nei 3 metus konsultuoja asmenis psichologiniais klausimais, veda mokymus psichologijos temomis.

Augustinas Rotomskis
Psichologas-verslo konsultantas. Specializuojasi atsparumo stresui, emocinio intelekto ir asmeninio efektyvumo srityse. Daugiau nei 5 metus vykdo asmenų tyrimus ir organizacijų tyrimus, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja vadovus asmeninio tobulėjimo klausimais.

Grįžti į visus renginiai įrašus