online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Skaitytojų klubas „Nieko rimto“

Skaitytojų klubas „Nieko rimto“

Skaitytojų klubas „Nieko rimto“ vieną kartą per mėnesį kelsis gyvam susitikimui į knygyną „Vaga“ Gedimino pr. 2. Sutikimo metu aptarsime vieną konkrečią knygą, kuri bus parinkta iš anksto. Užsukite, jeigu skaitote knygas, jeigu jas vartote ar jeigu tiesiog norite pradėti skaityti. Jaukiai pakalbėsime.

Daugiau informacijos:http://goo.gl/9n7aL1

Ketvirtajame skaitytojų klubo „Nieko rimto“ susitikime (gruodžio 7 d.) dalyvaus rašytoja, knygos „Vandens skonis“ autorė Emmi Itäranta! Tad šįkart susitikime bendrausime su knygos autore :)

Savo debiutinę novelę „Vandens skonis“ (Lietuvoje knyga pasirodys gruodžio pradžioje) autorė pradėjo rašyti kaip savo magistro baigiamojo darbo dalį. Laimėjusi suomių leidyklos Teos organizuotą konkursą, novelė Suomijoje buvo sėkmingai išleista 2012 metais ir iš karto susilaukė pasisekimo. 2015 m. knyga buvo išleista anglų kalba ir buvo nominuota Philip K. Dick apdovanojimui Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Arthur C. Clarke apdovanojimui Jungtinėje Karalystėje.

Renginio partneris yra Šiaurės ministrų tarybos biuras, rašytoja Lietuvoje vieši kaip „Šiaurės šalių rašytojų viešnagės“ Baltijos šalyse programos dalyvė.

Nekantraujame susitikti!

 

Daugiau informacijos: https://goo.gl/dZqzJQ

 

Grįžti į visus renginiai įrašus