online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Viešo kalbėjimo baimės įveika

Viešo kalbėjimo baimės įveika
Viešas kalbėjimas ir bendravimas grupėse daugeliui prilygsta iššūkiui. Daugelis mūsų turime vidinių baimių dėl bendravimo viešumoje, auditorijose, didelėse grupėse, kurios trukdo mums nevaržomai išreikšti savo mintis. Mūsų kalba praranda paprastumą, konkretumą, jausmingumą, netikėtumą ir patikimumą. Neužtikrintu, neretai šablonišku bendravimu mes prarandame galimybę užmegzti santykį su kitais. Tačiau labai svarbu, jog mes visi turėjome viešojo kalbėjimo baimes. Visiems baisu kalbėti ir bendrauti viešai. Tačiau įvairūs žmonės įveikė šią baimę ir išmoko save pateikti drąsiai bei kūrybiškai. Viešas kalbėjimas yra įgūdis, kurį kiekvienas gali įvaldyti.
 
Knygyno VAGA viešoje diskusijoje psichologas-verslo konsultantas Augustinas Rotomskis ir aktorė Inga Šalkauskaitė dalinsis patirtimis ir patarimais:
• Kaip įveikti baimes bendrauti ir pristatyti save viešumoje?
• Kas lemia sėkmingą viešą kalbėjimą viešumoje?
• Kaip ugdyti nevaržomą kūrybiškumą bendravime?
• Kaip ugdyti savo gebėjimą efektyviai kalbėti ir pristatyti save viešumoje?
 
Renginio laikas: 2018 02 17 16 val
Renginio vieta: PPC Ozas 3 aukštas,  knygynas VAGA
Grįžti į visus renginiai įrašus