online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas
0 įvertinimai

Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas

Rūta Janulevičienė
Leidykla: Ramduva
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 111
ISBN: 978609475207
Internetu: 16.11 €
Knygyne: 18.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Reiki – kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas stresui įveikti, sveikatai, ramybei, saugumo ir klestėjimo jausmui susigrąžinti. Tai universalus ir labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, skirtas atkurti visų žmogaus sistemų pusiausvyrai bei viso organizmo vidinę harmonijai, yra prieinamas visiems. Šį terapijos metodą rekomenduojama išmokti, baigiant pirmosios pakopos Reiki Mercar mokymus, motinoms ir tėvams, auginantiems mažus vaikus ar paauglius, ar tiems, kas slaugo senolius. Tai suteikia gebėjimą pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo vaiku, savo artimaisiais. Jeigu motina skleidžia Reiki energiją, kūdikiai ir pradedantys vaikščioti vaikai greičiau nusiramina, greičiau užmiega, mažiau verkia, būna mažiau įnoringi, panaši būna ir ligonių reakcija.

Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas sukurtas, remiantis mokslinės literatūros analize, Reiki Mercar praktikų ir klientų atsiliepimais ir potyriais, apie kuriuos galėsite perskaityti šioje knygoje. Taip pat svarbi buvo asmeninė praktika: Reiki gydymas ir mokymas (8 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (6 metai).

Reiki metodo pagrindas  - tai universalios Visatos energijos perdavimas per kanalą, per Reiki gydovą, klientui, ji skirta kūno ir psichikos funkcijoms hormonizuoti.

Reiki Mercar praktikai vadovaujasi 7 taisyklėmis:

Reiki suteikia sveikatą, laimę ir saugumą.

  • Tik šiandien – nesirūpinsiu.
  • Tik šiandien – nepyksiu.
  • Gerbsiu tėvus, mokytojus ir vyresniuosius.
  • Sąžiningai užsidirbsiu pragyvenimui.
  • Būsiu dėkingas gyvenimui, savo protėviams, tėvams ir mokytojams.
  • Būsiu geranoriškas ir geras savo artimui ir visiems gyviems padarams bei gamtai.

Prieš 22 metus patirta klinikinė mirtis ir domėjimasis metafizika paskatino gilintis į Rytų mediciną. Ekstrasensoriniai gebėjimai, atsiradę po jos, privertė judėti į priekį, įveikti patirtos traumos sukeltą skausmą ir pažinti save. Svarbiausia, leido pervertinti gyvenimo vertybes iš naujo ir suprasti, kad buvau sugrąžinta čia tam, kad padėčiau ir tarnaučiau šalia esantiems žmonėms.

Kas man yra Reiki? Reiki – tai meilės energija, kuri suteikia sveikatą, emocinę bei dvasinę pusiausvyrą. Tai kelias į dvasinį nušvitimą. Šiuo dvasiniu keliu einu daugiau nei 20 metų, esu netradicinės Reiki mokyklos atstovė, Olgos Patiomkinos mokinė, tęsianti jos darbą Lietuvoje.

Kaip kilo mintis parašyti šį praktinį vadovą? Tai, kad šis praktinis vadovas yra Jūsų rankose, lėmė Reiki Mercar praktikų išreikštas didžiulis noras ir prašymas pasidalinti Reiki meno žiniomis su plačiąja visuomene, be to, daug subtilios ir aktyvinančios informacijos praktikai sužino Ruta Reiki Mercar įvairių pakopų mokymų ir praktinių seminarų, kuriuos vedu kas mėnesį, metu. Reiki gydymo menas ypatingas tuo, kad Reiki energija perduodama iš Reiki Mercar Meistro Mokytojo praktikui iniciacijos/suderinimo metu, bet neįgyjama per praktiką. 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes