online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
RYŠYS SU DIEVU. Penkiasdešimt metų vergystėje
0 įvertinimai

RYŠYS SU DIEVU. Penkiasdešimt metų vergystėje

Suzan Cartagena
Leidykla: Maloni banga
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 112
ISBN: 978609960850
Internetu: 11.35 €
Knygyne: 13.35 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Tėvas yra ūkininkas, vynuogyno savininkas. Jis pasirūpina viskuo, ko reikia, kad jo augalai būtų sveiki ir vaisingi. Jis įdirba žemę, sodina sėklas, laisto augalus, juos tręšia, rūpinasi šakelėmis. Augalai neprižiūri patys savęs. Jie atsiliepia į ūkininko rūpestį", rašo Suzan Cartagena.
„Mano krikščionybė galų gale nuvedė mane į tokią neviltį, kad priėjau išvados ‒ arba visa ta Dievo koncepcija yra melas, arba kažkas yra negerai su tuo, kaip aš tikiu. Aš grįžau prie pačių savo tikėjimo šaknų ir pradėjau uždavinėti klausimus. Kodėl aš tikiu tuo, kuo tikiu?
Atrodo, kad savo tikėjimo gyvenime nesustodami bėgame ant bėgimo takelio – vargstame, bet taip ir nepasiekiame norimo tikslo, todėl esame tokie nusivylę, sudirgę ir išvargę.
Supratę, kas yra Dievo malonė, kokia jos paskirtis, nulipsite nuo savo bėgimo takelio. Aš pradėjau gauti atsakymus, kurie tai, ką jau žinojau, suvienijo į galingą visumą, ir tai pradėjo išlaisvinti mane!“, pasakoja knygos autorė.
Jeigu jūsų krikščioniškame gyvenime trūksta prasmės suvokimo, pasimėgavimo ir džiaugsmo gyvenimu - ši knyga skirta Jums!
Suzan ir MIckey Cartagena (A.Wommack Biblijos koledžo “Charis” absolventai) sukūrė mokymosi programą „Tapatybės ieškantys krikščionys“, kuri gimė iš apreiškimų, sudėtingose gyvenimo aplinkybėse ieškant vertės atstatymo bei priėmimo Dieve. Jų regėjimas – parengti tuos, kurie parengs kitus. Jie intensyviai keliauja po pasaulį, vesdami seminarus, kuriuose su krikščionio tapatybe supažindinda pastorius, bažnyčių vadovus, Biblijos mokyklų studentus.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes