online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Saulės Dėsniai
0 įvertinimai

Saulės Dėsniai

RYUHO OKAWA
Leidykla: Mijalba
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 186
ISBN: 978609805080
Internetu: 3.40 €
Knygyne: 4.86 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Įsivaizduokite, kad galite paklausti Dievo, kodėl Jis sukūrė šį pasaulį, kokiais dvasiniais Dėsniais rėmėsi kurdamas mus ir visa, kas aplinkui. Žinodami Jo planą ir ketinimus, suprastume, kokie turėtų būti mūsų gyvenimo tikslai ir kokie mūsų veiksmai prie jų artina, o kokie nuo jų tolina. 1986 m. įvyko nepaprastas stebuklas, kuris suteikė Mokytojui Okawai galimybę pažinti Dievo Valią ir perteikti ją šiuose „Saulės Dėsnių" puslapiuose. Kaip niekad iki šiol žmonijai atskleidžiamos visatos, planetų ir visos gyvybės pradžios paslaptys, tiesa apie Pragaro atsiradimą, Dangaus struktūrą ir begalinius pasaulius, plytinčius už jo ribų; pasakojama apie senovės civilizacijas, gyvavusias daugiau nei prieš septynis tūkstantmečius. Šios knygos puslapiai dar kartą patvirtina, kad Dievas atjaučiai stebi žmoniją nuo laikų pradžios, o tamsiausiais periodais į Žemę siunčia Savo meilės pasiuntinius. Taip ir šį kartą, kai pasaulyje jaučiamas didelis nestabilumas, Dievo Tiesos kyla virš horizonto, apšviesdamos šiandieninio pasaulio sumaištis. Jos primena mums, kad visi esame kilę iš vieno šaltinio. Pamiršę savo skirtumus, galėsime gyventi taikoje ir laimėje kaip vienos planetos viena žmonija. Atvėrę širdis šios knygos kuriamam stebuklui, mes žengsime pirmąjį žingsnį link aukščiausio Dievo tikslo sukurti Dangų Žemėje.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes