online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Šilumos gamyba deginant kurą
0 įvertinimai

Šilumos gamyba deginant kurą

Leidykla: VGTU leidykla Technika
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 232
ISBN: 978609457633
Internetu: 14.53 €
Knygyne: 17.09 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Leidinyje pateikiami aprūpinimo šiluma techninės sistemos, kaip vienos svarbiausių energetinės sistemos komponentų, techniniai pagrindai. Šilumos gamyba pristatoma kaip darnios energijos dalis, kai jos gamyba ir vartojimas vyksta tenkinant visuomenės dabarties ir ateities poreikius, vertinamus ekonominėmis, aplinkinėmis ir socialinėmis išlaidomis. Leidinys parengtas remiantis kelių dešimtmečių dėstymo keliuose universitetuose ir konsultacinio darbo patirtimi, naujais mokslo ir technologijų pasiekimais. Leidinį sudaro dešimt skyrių. Pirmuosiuose keturiuose skyriuose aptariami šilumos poreikiai, jų kitimas per metus, savaitę, parą, jų struktūra, pateikiami pirminės energijos, kuro šiluminių ir degimo charakteristikų klausimai. Penktasis skyrius skiriamas katilo šilumos balansui, nominaliam ir sezoniniam efektyvumui, kuro poreikio nustatymui. Šeštajame, septintajame ir aštuntajame skyriuose aptariama kuro deginimo įrenginių, katilų ir antrinės katilo įrangos technologinių sprendinių įvairovė. Tai kūryklos, dujinio, kietojo ir skystojo kuro degikliai, principinės įvairių katilų konstrukcijos, maitinimo vandeniu, traukos ir oro pūtimo, kuro ūkio įrenginiai. Atskirai aptariamos šiuo metu aktualios biomasės deginimo technologijos. Devintajame skyriuje pristatomos pagalbinės šilumą generuojančių įrenginių sistemos, dešimtajame aptariamos šilumos gamybos katilinių technologinės schemos bei planavimo ir projektavimo pagrindai. Vadovėlis skirtas universitetinių technologijos studijų šilumos gamybos bakalaurantams. Juo gali naudotis visi, studijuojantys miestų inžinerines infrastruktūras, termoinžineriją. Leidinys praverstų energetikos ir termoinžinerijos magistrantams ir visiems, kurie domisi efektyvia šilumos gamyba.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes