online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Skauda galvą? Kakta braukite per lango stiklą
0 įvertinimai

Skauda galvą? Kakta braukite per lango stiklą

Dominika Balčiūnė
Leidykla: Laisvos valandos
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 144
ISBN: 9786094100697
Internetu: 6.65 €
Knygyne: 9.50 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Dominika Balčiūnė – žolininkė ir vyriausiąja Lietuvos ragana vadinamos Vilijos Lobačiuvienės mokinė, liaudies medicina ir gydomosiomis žolelėmis domisi nuo vaikystės. Jau ne vienerius metus ji aktyviai renka liaudies medicinos receptus ir šioje knygoje mielai dalijasi su visais, kurie trokšta susigrąžinti sveikatą bei ją stiprinti natūraliais būdais. „Nuo vaikystės visa širdimi jaučiu ir tikiu, jog daugelis mums reikalingų vaistų slypi gamtoje. Būtent dėl to pradėjau rinkti liaudies gydytojų receptus. Todėl gimė ši knyga. Ateities kartoms norisi išsaugoti bent dalelę mūsų protėvių paveldo. Knygoje noriu priminti daugelio šiuolaikinių žmonių primirštą tiesą: kad būtume sveiki, nebūtina saujomis gerti cheminius vaistus ir papildus. Juk protėviai puikiausiai gydėsi gamtos teikiamomis gėrybėmis. Todėl pasistenkime deramai įvertinti ir išsaugoti jų palikimą. Tikiuosi, kad mano sukauptų receptų rinkinyje kiekvienas ras nors vieną tinkamą vaistą ar patarimą, padėsiantį žengti sveikesnio gyvenimo link“, – sako žolininkė. Be sveikatai ir grožiui puoselėti skirtų priemonių receptų, knygoje taip pat yra magiškų patarimų, receptų ritualų. Per daugelį metų sukaupta okultine informacija dalinasi ir Dominikos mokytoja Vilija Lobačiuvienė.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes