online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Socialinių tyrimų metodai: kokybinis interviu
0 įvertinimai

Socialinių tyrimų metodai: kokybinis interviu

Inga Gaižauskaitė, Natalija Valavičienė
Leidykla: Registrų centras
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 392
ISBN: 978995530205
Internetu: 12.78 €
Knygyne: 13.45 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Vadovėlyje „Socialinių tyrimų metodai: kokybinis interviu" apibendrinamos prielaidos ir principai, kuriais atliekant kokybės tyrimus remiasi interviu kaip duomenų rinkimo metodas, ir pristatomos skirtingos jo formos.

Vadovėlis skirtas aukštųjų mokyklų įvairių studijų krypčių studentams, nes kokybiniai interviu taikomi ne tik sociologijos, bet ir socialinio darbo, sveikatos mokslų, psichologijos, rinkos tyrimų, komunikacijos bei daugelyje kitų sričių. Juo galės naudotis tyrėjai, turintys praktinės interviu patirties ir norintys plėsti ar atnaujinti savo žinias bei gebėjimus. Vertingi vadovėlio priedai - naudingų patarimų rinkiniai, dalykų rodyklė bei terminų žodynėlis lietuvių ir anglų kalbomis.

Inga Gaižauskaitė - sociologė, Mykolo Romerio universiteto lektorė, socialinių tyrimų metodologijos specialistė, sukaupusi turtingą sociologinių tyrimų planavimo ir atlikimo, duomenų analizavimo patirtj. Ji dėsto socialinių tyrimų metodologijos dalykus aukštųjų mokyklų studentams, šia tematika yra paskelbusi publikacijų.
Natalija Valavičienė - sociologė, Mykolo Romerio universiteto lektorė, mokslinių straipsnių ir pranešimų kokybinio interviu ir kitų metodologijos aspektų klausimais bendraautorė, dėstanti universitete Socialinių tyrimų metodologijos, Socialinių tyrimų pagrindų, Tyrimo duomenų apdorojimo programų ir kt. kursus. Rengdama disertaciją, dalyvaudama šalies ir tarptautiniuose tyrimų projektuose, ji yra atlikusi gausybę įvairių kokybinių interviu, kurių rezultatai leidžia jvertinti ne tik teorinius, bet ir praktinius tyrimų aspektus.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes