online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Spalvų eilėraščiai
0 įvertinimai

Spalvų eilėraščiai

Rasa Dijokaitė
Leidykla: Lucilijus
Leidimo metai: 2019
Viršelis: Minkštas
Puslapių: 20
ISBN: 978995532470
Internetu: 3.70 €
Knygyne: 4.35 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Knygelė „Spalvų eilėraščiai“ gali padėti išmokti atpažinti ir įvardinti spalvas vaikams nuo 3 metų.

Mus supa spalvotas pasaulis. Vaikai džiaugiasi spalvomis, bet ne visiems sekasi jas įvardinti. Knygelė „Spalvų eilėraščiai“ skirta padėti vaikams išmokti atpažinti ir įvardinti spalvas. Čia vaikai ras viena spalva nuspalvintus piešinius ir eilėraščius, skirtus konkrečios spalvos pavadinimui. Kad vaikas išmoktų atpažinti ir įvardinti spalvų pavadinimus, jis turėtų išmokti eilėraščius mintinai (arba nors vieną jų eilutę, kurioje minimas spalvos pavadinimas).
Taip vaikui bus lengviau sukelti asociacijas su spalvomis. Vaikas, kartodamas eilėraščius, turėtų parodyti spalvotą piešinį, iliustruojantį padeklamuotą eilėraštį.
Vaikai spalvotus knygelės piešinius gali naudoti aplinkos daiktų spalvų atpažinimui ir įvardinimui. Jie parodo, kokiam piešiniui tinka pasirinktas daiktas ir, prisiminę eilėraštį ar jo dalį, pasako, kokia spalva jis nuspalvintas.
Kad vaikai lengviau išmoktų eilėraščiusirsusietų spalvos pavadinimą norssu vienu daiktu, knygelėje yra pateikti ir nenuspalvinti piešiniai. Deklamuodamas eilutę, vaikas gali spalvinti minimą objektą nenuspalvintame piešinyje (reikia kartoti eilėraščio eilutę, kol vaikas spalvina objektą). Piešiniai paruošti taip, kad jis vieną piešinį spalvintų tik viena spalva.

Paskutinis eilėraštis ir piešinys padės vaikams pasitikrinti, ar išmoko atpažinti ir įvardinti spalvas. Šiame eilėraštyje yra paminėtos visos knygelėje pateiktos spalvos. Klausydamas eilėraščio, spalvotame piešinyje vaikas gali rodyti į minimą daiktą. Paskui jis gali pasakyti praleistą objekto pavadinimą. Darsudėtingesnė užduotis vaikui – pasakyti eilėraštyje praleistus spalvų pavadinimus po nenuspalvintu piešinėliu.
Knygelė „Spalvų eilėraščiai“ gali padėti išmokti atpažinti ir įvardinti spalvas vaikams nuo 3 metų. Jie gal dar nespalvins piešinių, bet galės parodyti paminėtą daiktą spalvotame piešinyje ir prisiminti nors vieną eilėraščio eilutę, kuri padės jiems prisiminti spalvą ir susieti ją su daiktu.
Ką daryti, jei vaikas jau pažįsta spalvas? Tada jis gali spalvinti knygelę taip, kaip nori!

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes