online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Taip, kaip tau norisi
0 įvertinimai

Taip, kaip tau norisi

Emily Nagoski
Leidykla: Alma littera
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 480
ISBN: 978609013535
Internetu: 13.81 €
Knygyne: 16.25 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Autorė siūlo naują, moksliniais tyrimais pagrįstą požiūrį į moters kūno pažinimą, sąsajas su emocijomis ir seksualinę gerovę

Svarbu ne tai, kaip jaučiatės. Svarbiau, kaip jaučiatės dėl to, kad taip jaučiatės.
Autorė siūlo naują, moksliniais tyrimais pagrįstą požiūrį į moters kūno pažinimą, sąsajas su emocijomis ir seksualinę gerovę. Moterų seksualumas – sudėtingas, stereotipais apipintas reiškinys, kuris su užsidegimu nagrinėjamas šioje novatoriškų idėjų ir patarimų gausioje knygoje.
Maloniai nustebins pamatinės knygos idėjos:
• kiekvieno žmogaus seksualumas yra unikalus;
• jausmams ir potyriams didžiulės įtakos turi kontekstas;
• susijaudinimas ir geismas „prasideda“ smegenyse.
Knygoje vienas po kito griaunami mitai apie seksualumą. Už visų joje pateikiamų revoliucinių idėjų „stovi“ mokslas, smegenų tyrimai, todėl visi nauji, iki šiol negirdėti faktai – vertingi ir nenuginčijami. Knygoje keliamos idėjos gali priblokšti, bet suprasite, kad jos svarbios ir pagrįstos. Paklausite savęs: „Kodėl anksčiau nepasitikėjau savo kūnu ir vidiniais potyriais?“ ir tai bus pirmas didelis žingsnis į savęs pažinimą.
Knygą parašiau norėdama pasidalyti savo žiniomis, tuo, kas padėjo man, ir, kaip ne kartą teko įsitikinti, kitoms moterims. Parašiau ją sesei, mamai, sesers jau suaugusioms podukroms, dukterėčiai, kuri tuoj taps paaugle, o labiausiai – savo studentėms. Parašiau ją tam, kad padėčiau mums visoms leisti sau būti skirtingoms.
Emily Nagoski

Emily Nagoski yra moterų seksualinės gerovės, sveikų santykių, seksualinio smurto ir priekabiavimo prevencijos ekspertė. Ji vadovauja Smito koledžo (Smith College) Gerovės švietimo programai ir dėsto „Moterų seksualumo“ kursą. Indianos universitete autorė įgijo magistro laipsnį psichologinio konsultavimo bei daktaro laipsnį su sveikata susijusio elgesio srityje – tyrinėjo seksualumą. Ji taip pat rašo populiarų tinklaraštį apie seksą TheDirtyNormal.com. Emily gyvenimo misija – skatinti moteris gyventi pasitikint savimi ir džiaugtis savo kūnu.
Aš nežinau visų atsakymų, nežinau nė pusės jų. Moksliniai tyrimai – auganti ir besiplečianti sritis, todėl netrukus įžvalgų ir aiškumo bus dar daugiau. Šioje knygoje pateikiau keletą atsakymų, kurie padėjo moterims, ir viliuosi, kad man pavyko juos pristatyti tokiu būdu, koks padės jūsų seksualumui sveikti, atsigauti ir skleistis.
Kai manęs klausia: „Ar aš normali?“, iš tiesų klausia: „Ar man yra čia vietos?“ Atsakymas – taip. Jūsų vieta – jūsų kūne. Jūsų vieta – šis pasaulis. Neabejotinai turite savo vietą jame nuo pat tos akimirkos, kai gimėte, čia jūsų namai. Jūs neprivalote pelnyti vietos po saule, prisitaikydama prie kokio nors iš išorės jums primesto seksualinio standarto. Jei pakeisite savo tikslą į „bet kur, kur mano vieta“, jums jau pasisekė, nes jūs jau čia.
Ši knyga – tai atsakymų rinkinys. Atsakymų, kuriuos mačiau keičiant moterų gyvenimus, atsakymų, įkvėptų naujausių mokslinių atradimų ir asmeninių moterų, kurios santykį su nuosavu kūnu pakeitė geriau supratusios seksą, istorijų. Šios moterys – mano didvyrės, ir viliuosi, kad papasakojusi jų istorijas paskatinsiu jus vadovautis savo instinktais bei kūnu ir atskleisti savyje glūdintį gilų ir unikalų seksualinį potencialą.
Emily Nagoski

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes