online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Tarptautinių žodžių žodynas
0 įvertinimai

Tarptautinių žodžių žodynas

Leidykla: Alma littera
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 896
ISBN: 978609011084
Nauja kaina: 16.62 €
Sena kaina: 19.55 €
Sutaupote: 2.93 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Plėtojantis Lietuvos valstybiniams, ekonominiams, kultūriniams ryšiams su užsienio šalimis, į lietuvių kalbą plūsta vis daugiau svetimų kalbų žodžių. Tą žodžių srautą būtina valdyti, kad iš kitų kalbų atėję žodžiai būtų teisingai, visų vienodai suprantami, taisyklingai vartojami.Rugpjūčio mėnesį knygynuose pasirodys naujas Tarptautinių žodžių žodynas – didžiausias iš iki šiol lietuvių kalba išleistų tokio tipo žodynų. Jame atskirais straipsniais paaiškinta apie 28 000 žodžių, o skaičiuojant ir skirtingas to paties žodžio reikšmes – per 63 000 žodžių. Žodynas penketą metų buvo rengiamas su aukščiausio lygio specialistais – lituanistais, terminologais, atskirų specialiųjų sričių žinovais.Tarptautinių žodžių žodyno straipsniai pateikiami taip, kad vartotojui būtų patogu greitai suvokti informaciją. Aiškinant tarptautinių žodžių reikšmes vengta plačiai dėstyti sąvokos turinį, aprašinėti nusakomo objekto sandarą, jo rūšis, savybes, istoriją. Apsiribota pagrindine, skaitytojui lengvai suvokiama informacija.Visose Lietuvos įmonėse, biuruose, švietimo įstaigose ir bibliotekose galima rasti ankstesnį leidyklos „Alma littera" leistą Tarptautinių žodžių žodyną (2001, 2004), kuris buvo labai populiarus ir sulaukė daugybės kartojimų. Tačiau bėgant metams žodynas paseno – tiek turiniu, tiek pateikimo forma. Jis nebeatitiko vartotojų poreikių ir neatspindėjo naujų realijų.Todėl prieš penketą metų leidykla ėmėsi rengti naują žodyną. Jis papildytas beveik 5000 naujų tarptautinių žodžių ir jų naujų reikšmių, į lietuvių kalbos apyvartą įėjusių daugiausia per pastarąjį dešimtmetį. Žodynas papildytas tokiais tarptautiniais žodžiais, kurie paplitę žiniasklaidoje arba pasiekia skaitytojus kitais keliais iš įvairių mokslo, medicinos, kultūros, ekonomikos, teisės, technikos, sporto sričių. Į naująjį žodyną stengtasi atrinkti tokius nelietuviškos kilmės žodžius, kurie vartojami ne tik lietuvių, bet ir keliose kitose Europos kalbose. Dalis ankstesnių straipsnių buvo perredaguoti, patikslinti ar papildyti, dalies nebeaktualių ar labai siaurose srityse vartojamų žodžių, atskirų reikšmių buvo atsisakyta. Lietuvoje tokios apimties žodynas yra vienintelis. Tai nepamainoma knyga tiems, kas kasdienybėje susiduria su rašto kalba, kas skaito lietuvišką ir užsienietišką profesinę literatūrą. Pagaliau tai parankinė knyga kiekvienam išsilavinusiam žmogui, norinčiam suprasti šiuolaikinį pasaulį. {C}

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes