online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Vaisių rinkimas
1 įvertinimai

Vaisių rinkimas

R.Tagorė
Leidykla: Leidykla VAGA
Leidimo metai: 2006
Viršelis:
Puslapių: 135
ISBN: 978541501917
Internetu: 5.04 €
Knygyne: 7.21 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Rabindranatas Tagorė (1861-1941) – indų tautos genijus, vadinamas Indijos sąžine, talentingas rašytojas, dailininkas, filosofas, pedagogas, visuomenės veikėjas. Vakaruose išgarsėjo poezija, kurią pats išvertė į anglų kalbą.

Rinkinys „Vaisių rinkimas“ bengalų kalba pasirodė 1896 metais (anglų kalba – 1916-aisiais). Tai nauja poeto kūrybos pakopa. Prabėgo vaikystė, jaunystė, atėjo brandos, pilnatvės, vaisių rinkimo metas. Gyvenimas nebepanašus į gėlę, kuri nerūpestingai barsto savo žiedlapius, - jis kaip vaisius, trokštantis paaukoti save, pasidalyti sukaupta per ilgus metus patirtimi. Poetas šį rinkinį parašė dar palyginti nesenas (mirė sulaukęs aštuoniasdešimties, bet gyvenimo pabaigoje daugiausia tapė), tačiau jis stebina nepaprastu brandumu.

„Vaisių rinkimas“ – filosofinė lyrika. Tęsiamas ankstesniuose rinkiniuose pradėtas nuoširdus dialogas su Dievybe, Mokytoju, kurio be galo ilgimasi. Gyvenime mes dažnai sutinkame Dievą, bet neatpažįstame ir nesuvokiame Jo ženklų prasmės. Vis dėlto ateina laikas, kai ne tik Dievas supranta žmogų, bet ir žmogus pasijunta suprantąs Mokytojo kalbą.

„Vaisių rinkimas“ tiesiog tvyksčioja filosofinės išminties spinduliais. Poetui pavyko surasti nepaprastai gražių metaforų ir kitų meninės išraiškos priemonių. Šiuo šedevru gėrisi viso pasaulio skaitytojai, kurių širdis neabejinga grožiui ir dvasingumui.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes