online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Žvėries kailyje
8 įvertinimai

Žvėries kailyje

M. Areima
Leidykla: Lucilijus
Leidimo metai: 2011
Viršelis:
Puslapių: 200
ISBN: 978995588864
Internetu: 6.79 €
Knygyne: 9.70 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Mantas Areima – 1979 m. Pakruojyje gimęs unikalus rašytojas, 2007 m. išleidęs įspūdžių kupiną debiutinį romaną Nostalgija – nūdienos tūlo emigranto Bibliją, o štai 2011 m. nustebino intriguojančiu romanu Žvėries kailyje, kurį kritikai jau spėjo pakrikštyti XXIa. Parijų ideologinės kovos herojiniu epu. Kiekviena lokalinė zona kitaip pavadinta.
Pirmoji – pati mažiausia, bet prestižiškiausia. Jiems.
Kodėl?!
Nes joje nuo seno karaliavo visų žvėrių karaliai liūtai – banditų
lyderiai, nusikalstamo pasaulio autoritetai. Juos čia vadino vierchais.

Tokia etiketę nešioti – garbė. Jiems.

Jei kiekvienas kareivis svajoja tapti generolu, tai kiekvienas rimtas zekas – vierchu. Kiekviena kasta turi savus lyderius. Kiekvienas lyderis – savus vergus.
Pirmoji lokalinė zona po savo stogu glaudė ne tik žvėrių karalius, bet ir žvėrių aukas. Čia įsikūrė viena nuskriaustųjų sekcija, kurioje jų gyveno netoli trisdešimties. Kolonijoje nebuvo atskiros atstumtųjų
lokalinės zonos. Snapai išsibarstė visur tolygiai.
Antroji lokalinė zona atrodė kiek didesnė už pirmąją. Snapų čia sutalpino taip pat dvigubai daugiau, nei pirmojoje. Nuskriaustieji čia pasiskirstė per dvi sekcijas.
Trečiojoje – pačioje didžiausioje bachūrų gyvenvietėje, įsikurdino keturios sekcijos nuskriaustųjų. Šimtas dvidešimt žmonių. Toks būrys lengvai snapais užkapotų vietos išrinktuosius. Bet snapai – netrokštantys kraujo.

>

Kodėl mes visą laiką norime tapatintis su paukščiais, gyvūnais, žvėrimis?!
Keista…
Jei apsikvailinai, būsi asilas. Jei anksti kėlei ryte – vyturys. Jei garsiai atsirūgai – kiaulė. Jei apsivilkai pareigūno uniformą – šuo. Jei nutukai – meškinas. Jei sulysai – sliekas. Jei nemigai per naktį – pelėda. Jei
išsigandai – triušis. Jei esi meilus – katinas. Jei gudrauji – lapė. Jei vengi atsakomybės – strutis. Jei užsispyrei – avinas. Jei esi išdidus – erelis. Jei turi daug jėgos – briedis. Jei pataikauji – hiena. Jei mėgdžioji – papūga. Jei esi per daug atviras – ožys. Jei žeminamas – gaidys. Kas dar?
Mes lygiuojamės į gyvūnus, nes nenorime būti žmonėmis. Žmonėmis išlikti mums per sunku. Todėl mes skirstomės į gyvūnų rūšis. Mums paprasčiau gyventi su paukščio plunksnomis, su jaučio oda, su žvėries kailiu.
Už grotų – mes visi žvėrys. Aptverti lyg zoologijos sode. Nesvarbu ar mes žinduoliai, ar porakanopiai. Kiekvienas turime savyje ir ožio, ir gaidžio, ir erelio…

>

Tikrai ne žvėris, ne koks kitas gyvūnas ar paukštis, net ne žmogus. Esu dvasinė būtybė, apdovanotas kūrybine Dievo galia. Kaip ir kiekvienas iš mūsų. Jeigu aš dvasinė būtybė, tai ko vertas mano kūnas?
Mano gyvenimas? Argi tik paniekinamos etiketės kalinių tarpe?! Argi mano gyvenimas nėra toji kūryba kaip išgyventi už grotų?! Dievas mane bando. Ir kuo labiau jis mane bando, tuo didesnis menininkas aš tampu. Argi išgyventi už grotų nėra menas?!

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes