online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Moterų galios
1 įvertinimai

Moterų galios

S. Nolen Hoeksema
Leidykla: Leidykla VAGA
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 376
ISBN: 978541502332
Internetu: 8.50 €
Sena kaina: 14.45 €
Sutaupote: 5.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Moterų galios – viena tų retų – įžvalgių, įkvepiančių ir praktiškų knygų – kurias būtina perskaityti kiekvienai moteriai, siekiančiai suprasti ir išlaisvinti savo prigimties dovanas. Nauja lietuvių skaitytojams jau žinomo bestselerio Moterys, kurios galvoja per daug autorės Siuzanos Nolen Hoksema (Susan Nolen-Hoeksema) knyga Moterų galios – tai išsami moters psichologijos studija ir moderni saviugdos programa, mokanti atrasti ir pasinaudoti savo išskirtinėmis galiomis, kai reikia spręsti problemas, būti gera mama ir žmona, vadovauti, lyderiauti, motyvuoti ir bendrauti su kitais žmonėmis. Remdamasi išsamiais tyrimais ir daugelį metų rinktomis pamokomomis pačių įvairiausių moterų istorijomis, S. Nolen Hoksema išskiria šias moterų galių grupes: Proto galios – gebėjimas atrasti įvairius būdus savo tikslui pasiekti; supratimas, kada pareikalauti nuopelnų pripažinimo, o kada tais nuopelnais pasidalyti; mokėjimas veiksmingai pasitelkti pagalbą ir ryžtingo optimizmo demonstravimas susidūrus su kliūtimis. Tapatybės galios – gebėjimas susikurti daugialypę asmenybę, kuri aprėpia namus, darbą ir bendruomenę; esminių vertybių laikymasis drauge prisitaikant prie skirtingų vaidmenų gyvenime ir grupinių ryšių užmezgimas. Emocinės galios – emocinių priežasčių atpažinimas; nuovokumas, kada ir kaip išreikšti jausmus; supratimas, kaip kitų jausmai veikia jų emocijas ir elgesį; streso ir įtampos valdymas ir mažinimas. Bendravimo galios – klausymosi įgūdžių, tolerancijos ir kantrybės ugdymas; gebėjimas pažvelgti į situaciją iš kito žmogaus pozicijos; žinojimas, kada pirmenybę teikti kitų poreikiams, o kada to nedaryti. Knygoje Moterų galios pateikiama daug praktiškų patarimų, kaip išsiaiškinti, kurioms galioms labiausiai reikia dėmesio; veiksmingų pratimų, kaip jas sustiprinti, ir įkvepiančių moterų išradingumu, atsparumu ir ryžtingumu pulsuojančių gyvenimo istorijų. Siuzana Nolen-Hoksema – ilgametė Jeilio universiteto psichologijos profesorė, dvidešimt penkerius metus vykdžiusi moterų psichinės sveikatos tyrimus, už savo veiklą pelniusi ne vieną apdovanojimą; bestselerių Moterys, kurios galvoja per daug (leidykla VAGA, 2012) ir Moterys įveikia depresiją autorė.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes