online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Sudomink mažąjį smalsutį kryžiažodiu
0 įvertinimai

Sudomink mažąjį smalsutį kryžiažodiu

Aistė Kvičiuvienė
Leidykla: Lucilijus
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 48
ISBN: 978995532221
Internetu: 5.56 €
Knygyne: 5.85 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Kryžiažodis – kiekvienam suaugusiajam įdomus laisvalaikio praleidimas, žinių pasitikrinimas. Pasirodo, kryžiažodžiai, raktažodžiai, rebusai domina ir mažuosius vaikus. Tai pastebėjome per savo praktiką. Kryžiažodžiai – daugelio vaikų mėgstamiausia galvosūkių rūšis. Tai puiki protinė mankšta, ugdanti intelektą, atmintį, nuovoką, kūrybiškumą. Jie lyg užhipnotizuoja vaikus, priversdami praturtinti pažintinę, socialinę, komunikavimo kompetencijas: spręsdami vaikai daug sužino, tikslinamos jų žinios, žodynas, lavinama kalbinė klausa, bendrinė tartis, erdvinis suvokimas, ugdomas kūrybiškumas, skatinamas susidomėjimas, teigiamos emocijos. Tai paįvairina ugdymo procesą. Leidinys skirtas priešmokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams, jų pedagogams, specialiesiems pedagogams, logopedams, tėvams ir visiems suaugusiesiems, kurie suinteresuoti taisyklinga vaikų tartimi, jų gebėjimu analizuoti ir diferencijuoti kalbos garsus, taisyklingai kalbėti, skaityti, rašyti. Priemonė tinkama vaikų skaitymo, rašymo sutrikimų prevencijai. Pateiktos spalvingos užduotys su gausiais, spalvingais ir patraukliais paveikslėliais sudaro sąlygas vaikų kalbinei klausai ir tarčiai lavinti – taisyklingai tarti žodžius, girdėti ir užrašyti garsus iš eilės. Taip formuojasi garsų diferencijavimo įgūdžiai, lengvėja ir spartėja rašybos mokymo(si) procesas. Knygelėje užduotys išdėstytos, derinant su ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programa: pagal metų laikus ar net mėnesius, šventes. Jos paįvairins ugdymo procesą, laisvalaikį, gabesniems vaikams „pavaduos" pedagogą ar kitą vyresnį draugą. Kryžiažodžius vaikams galima pasiūlyti laisvalaikio metu, gabesniems, kurie užduotėles atlieka greičiau – kaip papildomą ugdymo priemonę garsams diferencijuoti, pasivaržyti.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes