online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Visuomenės darnus vystymasis
0 įvertinimai

Visuomenės darnus vystymasis

Aldona Jociutė
Leidykla: Mykolo Romerio universitetas
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 140
ISBN: 978995519519
Internetu: 15.66 €
Knygyne: 18.42 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Metodinė priemonė „Visuomenės darnus vystymasis" parengta atsižvelgiant į bendrą darnaus vystymosi kontekstą. Ji apima darnaus vystymosi koncepcijos teoriją, praktiką ir įrodymus, susijusius su visuomenės sveikata, švietimu, socialine ir aplinkos politika tiek, kiek šios sritys siejasi su žmogumi, jo gerove, gyvenimo kokybe ir sveikata. Analizuojamos visuomenės darniam vystymuisi reikalingos pajėgumų didinimo prielaidos, tokios kaip dalyvavimas, socialinės sanglaudos ir socialinio kapitalo kūrimas, bendradarbiavimu grindžiamų tarpsektorinių veiksmų būtinumas. Pateikiami modeliai, kurie susieja visuomenės politikos formavimo, įgyvendinimo ir vertimo etapus nuosekliais ryšiais. Ypač pabrėžiama darnaus vystymosi visuminė (holistinė) prigimtis, kompleksiškumas ir integralumas per politikos sąveiką tarptautiniu, nacionaliniu, vietos, instituciniu ir individo lygmeniu. Priemonė ne tik suteikia teorinės informacijos, bet taip pat sudaro galimybę įvaldyti ir (ar) tobulinti praktinius gebėjimus. Kiekvieno skyriaus gale studentai ras savikontrolės klausimus bei praktines užduotis, reikalaujančias ne tik supratimo, žinių taikymo, bet ir analitinio bei kritinio mąstymo. Dauguma medžiagos struktūrizuota, pateikiama schemomis ir lentelėse. Metodinė priemonė skirta studentams, studijuojantiems pagal politikos mokslų krypties magistrantūros studijų programas. Metodinę priemonę ar atskiras jos dalis galima naudoti ir kitose tarpdisciplininėse studijose, integruojančiose su darniuoju vystymusi susijusį modulį. - See more at: http://ebooks.mruni.eu/product/visuomens-darnus-vystymasis#sthash.U0OWSrGd.dpuf

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes